PESA SMART ENERGY FORUM 2024

12 stycznia 2024
PESA SMART ENERGY FORUM 2024

Już 07-08 lutego 2024 r. podczas kolejnej edycji targów ENEX w Kielcach  odbędzie się  wydarzenie dedykowane praktykom branży energetycznej zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (eng.PESA) – wiodące stowarzyszenie branżowe, które zrzesza czołowe firmy działające na rynku: producentów, inwestorów, deweloperów i integratorów, zarówno z Polski, jak i zza granicy.

PESA SMART ENERGY FORUM to miejsce, gdzie liderzy rynku magazynowania energii spotkają się z klientami, aby wspólnie przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom, najlepszym praktykom, modelom technicznym oraz biznesowym w branży.  To wyjątkowa okazja dla profesjonalistów z różnych sektorów rynku energetycznego do dzielenia się wiedzą i nawiązania współpracy. Pierwszy dzień Forum poświęcony będzie rozwiązaniom dla prosumentów, przedsiębiorców i społeczności energetycznych. Dostarczy on praktycznych informacji dotyczących opłacalności inwestycji w magazyn energii oraz wskazówek, na co zwrócić uwagę decydując się na zakup. Podczas drugiego dnia analizie zostanie poddana opłacalność inwestycji w wielkoskalowe magazyny energii oraz rozwiązania wodorowe, bankowalność tego typu projektów oraz ryzyka związane m.in. z ochroną PPOŻ.

PESA SMART ENERGY FORUM to obowiązkowe wydarzenie dla inwestorów w magazyny energii, dystrybutorów, instalatorów oraz wszystkich szukających rzetelnej wiedzy na temat rynku i technologii magazynowania energii.

PROGRAM