Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki (PV Poland) partnerem medialnym Targów Intersolar Europe 2022

18 marca 2022
Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki (PV Poland) partnerem medialnym  Targów Intersolar Europe 2022

Targi Intersolar Europe 2022, które odbędą się w dniach od 11 do 13 maja 2022 roku stwarzają doskonałą okazję, aby znaleźć swoje miejsce na tym dynamicznie rozwijającym się rynku PV i zobaczyć na własne oczy innowacje w branży.

W duchu rzeczywistego łączenia sektorów, Intersolar Europe odbędzie się w ramach The smarter E Europe, największej europejskiej platformy dla przemysłu energetycznego. Wydarzenia te będą kładły szczególny nacisk na odnawialne źródła energii, decentralizację i cyfryzację przemysłu energetycznego, a także międzysektorowe rozwiązania łączące energię elektryczną, ogrzewanie i transport w celu inteligentnego i zrównoważonego zaopatrzenia w energię.

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki (PV Poland) po raz kolejny będzie uczestniczyć w tych targach jako media partner. Na swoim stoisku   będzie prezentowało polską branżę fotowoltaiczną i pomagało nawiązać kontakty z firmami zagranicznymi. Firmy pragnące zaprezentować się podczas tego wydarzenia mogą dostarczać materiały reklamowe do Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki.

Kontakt inż. Kamil Kulma e-mail: kulma@pv-polska.pl