Premiera pełnej gamy urządzeń, konkurs i eksperci techniczni FoxESS na ENEX 2022

23 lutego 2022
Premiera pełnej gamy urządzeń, konkurs i eksperci techniczni FoxESS na ENEX 2022

FoxESS Polska jest oficjalnym partnerem Targów ENEX 2022  największych targów OZE w Polsce. Podczas tego wydarzenia odbywającego się w terminie 23-24 lutego 2022  gigant w produkcji falowników fotowoltaicznych i magazynów energii zaplanował PREMIERĘ swoich najnowszych rozwiązań na 220m2 powierzchni wystawowej.

Niezawodne falowniki fotowoltaiczne FoxESS zostały w 2021 roku docenione przez instalatorów i klientów za najwyższą jakość, profesjonalne wsparcie ekspertów działu technicznego FoxESS oraz niezawodność. Między innymi te cechy uplasowały producenta w pozycji lidera wśród uznanych marek branży w segmencie rozwiązań domowych.

Premiera pełnej gamy urządzeń FoxESS na ENEX

Dziś rozpoczynają się  w Kielcach się targi ENEX, których oficjalnym partnerem jest FoxESS Polska. To właśnie w tej części Europy, podczas tego wydarzenia ma miejsce premiera pełnej gamy produktów FoxESS i prezentacja wszystkich najnowszych rozwiązań producenta.

FoxESS przygotował dla uczestników targów najbardziej zaawansowane technologiczne urządzenia takie jak ładowarki AC, trójfazowe falowniki hybrydowe oraz magazyny energii.

Z pewnością dużym zainteresowaniem podczas targów cieszyć się będzie nowa seria T-G3 falowników trójfazowych, kompaktowy falownik nowej generacji S-G2 mini, a także systemy bateryjne.

Szczególne miejsce podczas premiery przewidziano na prezentację flagowego rozwiązania ALL-IN-ONE. To wyjątkowe urządzenie charakteryzuje między innymi solidna i kompaktowa obudowa, asymetryczne wydatkowanie energii oraz zastosowane rozwiązania przyjazne użytkownikowi.

 

 

Na uczestników targów czeka także szereg atrakcji przewidzianych na stoisku FoxESS. Jedną z nich jest konkurs Moim okiem oFoxESS w którym producent zbiera opinie o swoich urządzeniach wśród instalatorów i klientów.

W konkursie Moim okiem o FoxESS wystarczy napisać dlaczego wybrano FoxESS, czym falownik tego producenta wyróżnia się na tle innych produktów, a także przedstawić opinię na temat zakupionego urządzenia FoxESS. Całość przedstawiona podczas targów ENEX zostanie sfilmowana i zgłoszona do konkursu. Nagrodą dla 10 najlepszych recenzji w konkursie Moim okiem o FoxESS jest zwrot kosztów lub falownik FoxESS. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

 FoxESS zaplanował szeroką aktywność na ENEX

Producent zaplanował na ENEX szereg aktywności także podczas  wydarzeń organizowanych w ramach targów ENEX 2022. Między innymi na forum SOLAR+ Globenergia, ekspert FoxESS przedstawi aktualne trendy fotowoltaiczne i poruszy tematy z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego swoich urządzeń oraz magazynowania energii.

Ponadto FoxESS Polska weźmie udział w kokursie o wybór najlepszych urządzeń zaprezentowanych na targach. Producent zgłosił do konkursu swoje flagowe urządzenie ALL-IN-ONE oraz niezwykle kompaktowy falownik S-G2 mini.

 

Polskie wsparcie techniczne – największa wartość dodana urządzeń FoxESS

Oprócz solidnych produktów, które spółka FoxESS Polska wprowadziła na rynek w 2021 roku, większość klientów wybierających markę podkreśla jak ważne jest pierwsze w Polsce realne wsparcie techniczne FoxESS ekspertów z branży PV.

Niezawodny dział techniczny FoxESS, dostępny na dedykowanych liniach telefonicznych zapewnia ciągłość pracy urządzeń, a kontakt z ekspertami jest bezpośredni i szybki.

W FoxESS wychodzimy z założenia, że klient jest najważniejszy i zasługuje na to, aby poświęcić mu czas. Doceniamy i szanujemy ciężką pracę instalatorów. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość urządzeń, ale także najwyższe standardy obsługi. Dlatego naszą główną misją jest bieżąca i natychmiastowa reakcja wsparcia technicznego – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

Porozmawiaj z ekspertami FoxESS na targach ENEX

Podczas targów przewidziano dostępność ekspertów technicznych FoxESS, którzy opowiedzą o najlepszych, dostępnych rozwiązaniach na rynku. FoxESS przygotował komfortowe warunki do rozmowy i możliwość demonstracji pracy proponowanych rozwiązań.

 

Udział w targach jest bezpłatny.
Zarejestruj się klikając w powyższy obrazek lub wejdź tutaj:

 https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

 

artykuł sponsorowany