Konstrukcje BAKS pod moduły fotowoltaiczne

8 stycznia 2018
Konstrukcje BAKS pod moduły fotowoltaiczne

Firma BAKS powstała w 1986 roku. Została założona przez obecnego właściciela Kazimierza Sielskiego. Kapitał firmy jest w 100% polskim kapitałem, a sama firma ma charakter rodzinny.

Firma BAKS jest wiodącym w Polsce producentem systemów nośnych dla przemysłu energetycznego, telekomunikacyjnego oraz do kabli pneumatycznych, wodnych itp. Zastosowanie najnowszych technologii, doświadczony zespół fachowców oraz inwestycje w nowoczesne maszyny i urządzenia (wykrawarki, linie profilujące, roboty spawalnicze, lasery, automatyczne magazyny materiału, automatyczny magazyn wysokiego składowania, krawędziarki, lakiernia proszkowa, cynkownia ogniowa, cynkownia lamelkowa oraz wiele innych urządzeń) pozwoliły na osiągnięcie najwyższych standardów, a jakość produktów została potwierdzona przez zdobyte certyfikaty.

W swojej ofercie posiadamy również konstrukcje do montażu modułów fotowoltaicznych. Oferujemy pełen asortyment konstrukcji takich jak: konstrukcje wolnostojące, konstrukcje na dach płaski, konstrukcje na dach skośny oraz konstrukcje specjalne dopasowane do indywidualnych i nietypowych wymagań klientów. Konstrukcje wykonywane są ze stali ocynkowanej metodą zanurzeniowo-ogniową, ocynkowanej metodą lamelkową, aluminium oraz stali kwasoodpornej, co skutkuje ich wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i 10-letnim okresem gwarancyjnym. Oferowane przez firmę BAKS konstrukcje i ich komponenty dobierane są do konkretnych lokalizacji geograficznych i spełniają wymagania wytrzymałościowe wszystkich stref wiatrowych i śniegowych na terenie Polski.

Nasze konstrukcje były dostarczane na takie inwestycje, jak: elektrownia o mocy 2 MW w miejscowości Bierutów, elektrownia o mocy 120 kW w Bydgoszczy, elektrownia o mocy 40 kW w Wałczu oraz wiele innych. Obecnie w ramach długotrwałej współpracy obsługujemy dostawy konstrukcji nośnych dla klientów sklepów IKEA.

Prowadzimy obecnie prace nad aplikacją wspomagającą dobór produktów i przygotowanie poglądowego projektu konstrukcji nośnej modułów dla wszystkich rodzajów budynków i budowli. Aplikacja będzie dostępna na naszej stronie internetowej na początku 2018 r.

Niewątpliwymi zaletami naszych produktów są: bardzo wysoka jakość stosowanych materiałów, prosty i szybki montaż, wysoka dostępność na magazynie oraz wyróżniająca nas na tle konkurencji stabilność naszych konstrukcji nośnych.

Dodatkowym atutem jest fakt, że cały proces produkcji oraz zabezpieczanie antykorozyjne detali odbywa się na terenie zakładu BAKS w Karczewie, co pozwala na uzyskiwanie stabilnej, najwyższej jakości wyrobów oraz na skrócenie czasu realizacji zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem konstrukcji nośnych pod moduły PV oraz z pozostałymi produktami, które dostępne są na stronie internetowej www.baks.com.pl.