Przetarg na moduły o mocy 200 MWp . Termin składania ofert: 5 lutego br.

4 lutego 2021
Przetarg na moduły o mocy 200 MWp . Termin składania ofert: 5 lutego br.

Grupa Edison Energia, jeden z czołowych graczy na rynku fotowoltaiki, ogłosił przetarg na moduły o mocy 200 MWp. Celem przetargu jest zapewnienie dostaw dla wszystkich spółek w grupie w drugiej połowie 2021 r.

Wystosowane zapytanie ofertowe obejmuje szeroki wachlarz modeli, w tym jednostronne moduły 350-500 Wp, dwustronne moduły dla projektów farm fotowoltaicznych i moduły wykonane w technologii full-black, dla realizacji typu premium. W przetargu nie będzie istotna wyłącznie cena.

Bartosz Majewski, Członek Zarządu ds. Operacyjnych Edison Energia wyjaśnia: W Edison Energia naszym najważniejszym celem zawsze było zapewnienie naszym klientom dostępu do najbardziej zaawansowanych technologicznie i niezawodnych urządzeń. Stąd też wynika nasza stała współpraca z wiodącymi światowymi markami producentów. Nasze projekty farm fotowoltaicznych są pierwszymi w kraju, które wykorzystują najnowsze dwustronne moduły Tiger Pro firmy Jinko.

Procesem ofertowym kieruje Menlo Electric, spółka wchodząca w skład Edison Energia, która jest odpowiedzialna za zakupy i logistykę w ramach grupy oraz w odniesieniu do powiązanych partnerów.

Oferty można składać do 5 lutego.

Oferty należy składać pod adresem: procurement@menloelectric.com