PV Instalator Polska (Grupa PVGE) wzmacnia swoją pozycję na rynku fotowoltaicznym

11 lipca 2017
PV Instalator Polska (Grupa PVGE) wzmacnia swoją pozycję na rynku fotowoltaicznym

PV Instalator POLSKA to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Jest również generalnym wykonawcą elektrowni i farm fotowoltaicznych w kraju i w Europie.

Po udanym wejściu na polski rynek w 2014 roku firma PV Instalator Polska rozszerza swoją działalność również o rynki europejskie. Obecnie firma oferuje swoje produkty i usługi klientom m.in. z Polski (poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w różnych województwach), Norwegii oraz krajów Europy Zachodniej. Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i „motorów napędowych” firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju mikroelektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej oraz możliwie najszybszy zwrot z inwestycji w mikroelektrownie PV.

W celu zapewnienia realizacji tych celów PV Instalator Polska stworzyła i ciągle udoskonala rozwiązania w dziedzinie OZE jak również poszerza swoją ofertę produktową i usługową, współpracując z najlepszymi dostawcami paneli fotowoltaicznych, falowników i konstrukcji montażowych. Jako jedna z nielicznych firm w kraju oferuje kompleksową obsługę klientów w zakresie:

  • Projektów koncepcyjnych,
  • Budowlanych, kart i opinii środowiskowych,
  • Budowy instalacji i farm PV oraz monitoringu,
  • Obsługi prawnej i finansowej inwestycji
  • Pozyskiwanie finansowania,
  • Zakup i sprzedaż oraz obsługa projektów inwestycyjnych w dziedzinie fotowoltaiki,
  • Tworzenie spółek celowych pod budowę farm,
  • Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego ze źródeł krajowych (RPO, NFOŚiGW, WFOŚiGW) oraz zagranicznych (fundusze VC, PE).

W portfolio firmy PV INSTALATOR POLSKA znajduje się już ponad 1 200 wykonanych instalacji fotowoltaicznych o łącznej zainstalowanej mocy ponad 10 MW co czyni firmę jednym z najbardziej doświadczonych  dostawców i wykonawców instalacji fotowoltaicznych w kraju.

www.pvinstalator.pl