Rusza ogólnopolski Program Ambasador Dobrych Praktyk

3 września 2020
Rusza ogólnopolski Program Ambasador Dobrych Praktyk

Program Ambasador Dobrych Praktyk został zainicjowany przez firmę LEWI Polska, reprezentanta niemieckiego producenta systemów myjących do fotowoltaiki LEHMANN German Cleaning Systems. Firma Lehmann istnieje na rynku niemieckim już od 1895 roku i jest pionierem w produkcji efektywnych i przyjaznych środowisku systemów myjących, w tym systemów do mycia fotowoltaiki.

Eksperci i odpowiedzialni producenci od wielu lat zalecają mycie instalacji fotowoltaicznych co najmniej raz a najlepiej dwa razy do roku, co ma duży wpływ na jej efektywność i żywotność. Takie cele przyświecają właśnie firmie LEWI Polska, która z programem Ambasador Dobrych Praktyk chce, jako jedna z pierwszych w Polsce, na tak szeroką skalę propagować mycie instalacji fotowoltaicznych. Program ten ma na celu pokazanie firmom instalatorskim korzyści płynących z mycia instalacji fotowoltaicznych a co za tym idzie wspieranie dobrych praktyk w branży fotowoltaicznej.

Kto może dołączyć?

Każdy instalator, który z jednej strony chce podwyższyć jakość swoich usług a z drugiej strony skorzystać z nowego modelu biznesowego, który wyróżni go spośród konkurencji.  Ważnym kryterium doboru Ambasadorów jest rzetelność firmy i jej stabilna sytuacja gospodarcza. Organizatorowi zależy na stworzeniu grupy Ambasadorów, którzy będą się wyróżniali dbałością o każdy detal instalacji, doborem wysokiej jakości komponentów i serwisem na wysokim poziomie.

Organizator przewiduje wybór 3-5 Ambasadorów na dane województwo.

Bądź o krok do przodu przed konkurencją

Będąc Ambasadorem Dobrych Praktyk dana firma wyróżni się od konkurencji, ponieważ  zaoferuje swoim klientom albo usługę mycia ich instalacji albo umożliwi im zakup systemów myjących.

Korzyści

Poza korzyściami finansowymi płynącymi z dystrybucji systemów myjących firma instalatorska, jako Ambasador Dobrych Praktyk staje się częścią kampanii marketingowej firmy LEWI Polska. Ambasador może liczyć na szerokie wsparcie technologiczne, szkoleniowe i marketingowe firmy LEWI Polska jak również na polecenia wśród potencjalnych klientów zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi w danym regionie.

Instalatorze nie zwlekaj, bądź o krok do przodu przed konkurencją i zostań Ambasadorem Dobrych Praktyk.

Szczegóły programu i formularz na stronie:

https://lewi-polska.pl/pl/ambasador/formularz-zgloszeniowy