SAJ Electric Poland

7 lipca 2021

 

 

 

Założona w 2005 roku fi rma SAJ jest przedsiębiorstwem high-tech skupiającym się na przetwarzaniu, przesyłaniu i magazynowaniu energii odnawialnej oraz dostarczaniu usług cyfrowego zarządzania energią. Jako jeden z największych światowych producentów falowników fotowoltaicznych SAJ dostarcza sieciowe falowniki fotowoltaiczne o mocy od 0,7 kW do 60 kW, falowniki hybrydowe, zestawy modernizacyjne i platformy monitorujące.
W 2017 roku firma SAJ znalazła się wśród 10 największych światowych producentów domowych falowników fotowoltaicznych według IHS. W 2019 roku SAJ osiągnął 25 proc. udziałów na australijskim rynku fotowoltaicznym jako producent inwerterów do przechowywania energii w budynkach mieszkalnych.
Seria SAJ R5 i Suntrio Plus zdobyły nagrodę TüV Rheinland „All Quality Matters” za sprzęty przystosowane odpowiednio do użytku domowego i komercyjnego. Utrzymując się na innowacjach
technologicznych i usługach zorientowanych na klienta, SAJ zbudował globalną sieć i zoptymalizował usługi lokalne, aby zagwarantować wysoką jakość produktów i szybką usługę serwisową. Obecnie w Polsce dostępne są falowniki solarne serii SAJ R5, Suntrio Plus Commercial Solar Inverter oraz H1 Hybrid Solar Inverter.

 

SAJ Electric Poland

ul. Rakowicka 10B/4

31-511, Kraków

tel. 48 537 558 018

michael.su@saj-electric.com

www.saj-electric.com