Skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji

12 marca 2018
Skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji

Wymień przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady*

Wymień przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady* i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych etykiet przemysłowych, które nie odpadają i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach.

  • Zamów prostą w obsłudze, profesjonalną drukarkę etykiet, która pomoże Ci stworzyć etykiety optymalnie dopasowane do potrzeb
  • Uzyskaj dostęp do trwałych etykiet zaprojektowanych i sprawdzonych pod kątem przylegania i czytelności nawet w ekstremalnych warunkach

Sprawdź, którą profesjonalną drukarkę etykiet Brady możesz dostać na wymianę za używaną obecnie!

Doskonała jakość druku etykiet

Drukarki firmy Brady są łatwe w użyciu i pomagają stworzyć optymalne etykiety dostosowane do konkretnych potrzeb. Szybki druk, czytelny ekran, łączność Wi-Fi, porty USB, łatwa wymiana materiałów do etykiet i automatyczna kalibracja to cechy drukarek Brady, które zapewniają wygodę użytkowania i profesjonalną identyfikację kabli, komponentów, produktów i obiektów.

Nie odpadają, zachowują czytelność

Nasze etykiety przemysłowe nie odpadają i zachowują czytelność, o ile zostały wydrukowane na drukarkach etykiet Brady. Eksperci firmy Brady w dziedzinie materiałoznawstwa opracowali etykiety wykonane z trwałych materiałów, które dobrze przylegają do zaokrąglonych lub płaskich powierzchni i są odporne nawet na bardzo wysoką i niską temperaturę, olej, środki chemiczne, tarcie, działanie promieniowania UV i inne trudne warunki. Etykiety Brady podlegają testom zgodnie z międzynarodowymi protokołami badań, więc jeżeli przytwierdzisz gdzieś naszą etykietę, na pewno zostanie ona na miejscu.

Wymień swoją drukarkę etykiet 

Nie przegap naszych rozwiązań z zakresu identyfikacji na targach AUTOMATICON w Warszawie. Odwiedź nas w Hali 3 na stoisku F7.

BRADY Polska

WARUNKI: Program firmy Brady Swap for More