...

SOFAR

7 lipca 2021

 

 

 

SOFARSOLAR założony w 2012 roku w Chinach jest jedną ze spółek zależnych grupy SOFAR, specjalizującą się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie falowników sieciowych od 1 kW do 7,5 kW (dla domowych instalacji małej mocy), od 10 kW do 70 kW (przemysłowych i handlowych), od 100 kW do 136 kW (komercyjnych), falowników hybrydowych o mocy od 3 kW do 20 kW oraz magazynów energii. Firma SOFARSOLAR jest obecnie znana jako jedna z pięciu największych firm produkujących falowniki w Chinach. Po wejściu na rynek i zdobyciu reputacji niezawodnego, wydajnego i profesjonalnego producenta, firma stała się jedną z bardziej znanych firm w branży falowników współpracujących z magazynami energii.
SOFARSOLAR, certyfikowany przez ISO 9001 i ISO 14001, zatrudnia około 600 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. SOFARSOLAR z powodzeniem udoskonalił wiele obszarów technologii zarówno w oprogramowaniu, jak i sprzęcie, które nie zostały jeszcze zagospodarowane przez inne popularne marki w ostatnim czasie. Przykładowo dokładność wykrywania rezystancji izolacji, problemy z napięciem sieci, jeśli podłączonych jest wiele urządzeń, zdalne monitorowanie Wi-Fi jakostandardowa komunikacja, ochrona antykorozyjna itp.
Falowniki SOFARSOLAR zostały zainstalowane w ponad 60 krajach (np. w Indiach, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Francji, Japonii, Wietnamie, Afryce Południowej, Pakistanie, Korei, Chinach itd.). Firma posiada 10 własnych oddziałów: w Australii, Indiach, we Włoszech, w Niemczech, w Chinach w miastach: Wuxi, Shenzhen, Dongguan, Xinyang, Henan, a także od 2020 roku w Polsce.

info@sofarsolar.com

www.sofarsolar.com