Solarowe Summit 2023

2 marca 2023
Solarowe Summit 2023

Solarowe Summit 2023 Bruksela 08-09 marca 2023. Przygotuj się na energię słoneczną

Europa stoi przed wyborem: większa zależność od paliw kopalnych czy większe bezpieczeństwo energetyczne? Więcej terminali LNG, czy więcej systemów fotowoltaicznych?

Europa musi wybrać właściwe rozwiązanie, aby zaradzić kryzysowi energetycznemu. Tylko energia słoneczna i inne odnawialne źródła energii wyprowadzą nas z niego, wzmocnią nasze bezpieczeństwo energetyczne i umożliwią osiągnięcie ważnych europejskich celów klimatycznych.

Linia mety w wyścigu o bezpieczeństwo energetyczne jest już na wyciągnięcie ręki, a Europa posiada strategię w zakresie energii słonecznej. Ale aby wdrożyć historyczną ekspansję energii słonecznej, której potrzebujemy, wciąż musimy pokonać istniejące przeszkody.

Jak dokonać skoku do ery terawatowej energii słonecznej w Europie?

Wyścig trwa. Przygotuj się na energię słoneczną.

Rejestracja na #SolarPowerSummit jest już otwarta.

Flagowe wydarzenie SolarPower Europe, które odbędzie się w Brukseli w dniach 8-9 marca, zgromadzi przedstawicieli branżowych wysokiego szczebla oraz decydentów w celu przedyskutowania najważniejszych strategicznych, politycznych i rynkowych zmian, które przygotowują Europę do wprowadzenia energii słonecznej.

Dowiedz się więcej i zarejestruj teraz:

https://www.solarpowersummit.org/

Obejrzyj film z edycji 2022:

https://youtu.be/hWpXdBo0XU4

 

Prosimy o rozpowszechnianie informacji o wydarzeniu sowimi kanałami. Przydany w tym może być Media Kit dostępny na: https://www.solarpowersummit.org/media-kit/