SOLPLANET

 

 

 

Solplanet to marka falowników fotowoltaicznych należących do firmy AISWEI, która specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji inwerterów od 2007 r. Roczna zdolność produkcyjna fabryki to obecnie 10 GW, jednakże w 2023 r. wzrośnie do 25 GW dzięki budowie nowoczesnego zakładu. Nowa fabryka umożliwi również osiągnięcie historycznego skoku – zajmując trzecie miejsce w Chinach kontynentalnych i piąte na świecie pod względem wydajności.
Falowniki Solplanet objęte są 10-letnią gwarancją, którą można przedłużyć do 15 i 20 lat, a certyfikat gwarancyjny pobrać ze strony internetowej producenta. W ofercie Solplanet dostępne są falowniki 1-fazowe i 3-fazowe, od 1 do 50 kW, rozwiązania hybrydowe, stacje ładowania EV AC oraz akcesoria np. moduł 4G z przedpłaconą kartą SIM na okres 5 lat, a także autorski system do monitorowania i zarządzania instalacją (APP & Cloud).
Solplanet zapewnia lokalny serwis na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy Fixit SA, z infolinią techniczną przeznaczoną zarówno dla instalatora, jak i dla użytkownika, czynną od poniedziałku do piątku pod numerem +48 13 4926109. Gwarancja door-to-door.
Lokalne narzędzia: karty produktowe, instrukcje obsługi, poradniki, filmy instruktażowe, programy motywacyjne, m.in. Program 200+.
Dystrybutorzy: Emiter, Grodno, Manitu Solar, MPL Energy, One Stop Warehouse.

 

Sprzedaż: sales.pl@solplanet.net

Marketing: marketing@solplanet.net

Wsparcie techniczne: service.pl@solplanet.net

Infolinia techniczna: +48 13 49 261 09

www.solplanet.net/pl