...

SPD-system-K-SURGE

31 stycznia 2019
SPD-system-K-SURGE

K-SURGE  to systemy ochrony przeciwprzepięciowej i ograniczników przepięć SPD wielokrotnego użycia. Główne produkty przeznaczone są dla linii energetycznych, fotowoltaicznych oraz linii LAN, współosiowych, sygnałowych i telekomunikacyjnych. Urządzenia chronione są patentami, a ich jakość potwierdzona certyfikatami, w tym europejskim CE.

K-SURGE wyróżniają się na tle innych urządzeń dostępnych na rynku polskim i europejskim tym, że są w stanie wytrzymać znacznie większą liczbę udarów prądowych. Ponadto komunikat na wyświetlaczu urządzenia informuje użytkownika ile razy nastąpiło wyładowanie i ile razy instalacja elektryczna bądź telekomunikacyjna, została ochroniona.

Urządzenia systemu K-SURGE pozwalają na uzyskanie maksymalnego prądu zabezpieczenia instalacji przed wyładowaniem atmosferycznym nawet do 800 kA.

Po raz pierwszy w Polsce i w Europie zostaną zaprezentowane na konferencji technicznej podczas Targów ELEKTROTECHNIKA 2019 w dniu 14 marca 2019 r. (czwartek), sala C2, w godz. 10:00–11:30 w bloku tematycznym nr 10 „Bezpieczeństwo urządzeń elektroenergetycznych” i pokazane na stoisku targowym B12a, hala 4.

Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 i ŚWIATŁO 2019 odbędą się na terenach EXPO XXI w Warszawie, w dniach 13–15 marca 2019 r.