Spotkajmy się na targach Enex!

23 lutego 2023
Spotkajmy się na targach Enex!

Jak co roku w Kielcach odbędzie się największe wydarzenie branżowe w Polsce – Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex. Targi odbędą się w środę i czwartek (8-9 marca), start o godzinie 9:00.

W tym roku będzie to już 25-ta – jubileuszowa edycja! Zapowiada się, że będzie też rekordowa pod względem frekwencji. Tym bardziej nie mogłoby nas zabraknąć!

Koniecznie odwiedźcie nas na stoisku nr E-59. Pokażemy nowości, premiery, zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaicznych instalacji domowy i komercyjnych, oraz e-mobilności. Gwarantujemy czas pełen wrażeń i atrakcji, interesujących wywiadów, ciekawych pokazów i merytorycznych konsultacji z naszymi specjalistami.  Ponadto przygotowaliśmy, specjalnie dla Was, konkursy i całe mnóstwo atrakcyjnych niespodzianek.

Zastanawiacie się jeszcze, dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? Na targach pojawi się ponad 200 wystawców z 12 krajów świata. Będą to światowi dealerzy samochodów elektrycznych, producenci modułów fotowoltaicznych, falowników, magazynów energii czy pomp ciepła. Spotkać się będzie można także z najbardziej rozpoznawalnymi osobami związanymi z branżą energii odnawialnej – znanymi youtuberami, a także przedstawicielami świata nauki i przedsiębiorczości. . Nasi partnerzy podzielą się także sporą dawką wiedzy podczas tematycznych prelekcji. Targi Enex są nie tylko idealną przestrzenią do nawiązywania relacji biznesowych, ale także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, myśli i pomysłów.

My już nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

artykuł sponsorowany