Spotkanie branży fotowoltaicznej w ramach RENEXPO® Poland 2016

23 czerwca 2016

Fotowoltaika do jedno z najpopularniejszych źródeł energii odnawialnej na świecie i również jeden z najważniejszych tematów Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland 2016, które odbędą się w dniach 19 – 21 października 2016 w Warszawskim Centrum EXPO XXI

 Od 2012 roku targi RENEXPO® Poland  stały się najważniejszym miejscem spotkań branży fotowoltaicznej w Polsce. To tu, spotyka się największa liczba firm oraz specjalistów z branży PV.

 Jak co roku w ramach RENEXPO® Poland odbędą się liczne konferencje i fora branżowe oraz spotkania kooperacyjne.

W tym miedzy innymi pierwszego dnia targów odbędzie się organizowana przez Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki oraz REECO Poland 6-ta Międzynarodowa Konferencja: Fotowoltaika w Polsce. Konferencja zawierać będzie przegląd rozwoju rynków PV w Europie i na świecie. Eksperci z towarzystw fotowoltaicznych, a także przedstawiciele przemysłu PV, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych będą dyskutowali na temat szans oraz barier na drodze rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Dyskusja będzie dotyczyła znowelizowanej w czerwcu 2016 Ustawy o OZE, jak również propozycji Ministerstwa Energii dalszej nowelizacji tej Ustawy. Ponadto omówione będą mechanizmy wsparcia wejścia na rynek polski i proces inwestycyjny systemów PV.

Z kolei drugiego dnia zupełna NOWOŚĆ! ADM Poland wraz z REECO Poland organizuje
1-szy Międzynarodowy Kongres: Magazynowanie Energii w Polsce. Kongres poświęcony będzie omówieniu potencjału magazynowania energii w Polsce m.in. w świetle ustawy o OZE, Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Planu Rozwoju Elektromobilności w Polsce. Przedstawione zostaną kierunki badań oraz rozwiązania w zakresie magazynowania energii stosowane w Europie i na świecie, zarówno w zakresie wielkoskalowych magazynów energii jak też zasobników do domowego użytku.

Natomiast ostatniego dnia targów tj. 21 września odbędzie się 5-te Forum PV, na którym zostaną wygłoszone prezentacje firm z branży PV. Po każdej prezentacji słuchacze będą mieli również możliwość zadania pytań, na które eksperci branży PV chętnie udzielą odpowiedzi.

Okazję do zaprezentowania swoich produktów i usług na Forum PV ma każdy wystawca RENEXPO® Poland 2016. W przypadku zainteresowania należy skontaktować się z organizatorem.

Zainteresowanie tematyką PV widać wśród wystawców, wśród których są już miedzy innymi takie firmy jak: FRONIUS POLSKA SP. Z O.O, IBC SOLAR s. r. o., Renusol GmbH, Solar-Log™ Solare-Datensysteme, GWL Power Ltd., MPL Energy Sp. z o.o, SunSol, Selfa GE S. A., Jean Müller Polska Sp. z o.o., BRUK-BET  SOLAR, SEMICON Sp. z.o.o., IVENDO Solar, Caldoris Polska Sp. z o.o, Coral W. Perkowski J. Perkowski Sp.j.

RENEXPO® Poland po raz kolejny stanie się platformą wymiany wiedzy, doświadczeń oraz prezentacji najnowocześniejszych technologii

Każdy uczestnik targów będzie mógł poznać branżowe know how i dowiedzieć się jak rozsądnie i z sukcesem inwestować w alternatywne źródła energii. W związku z tym warto wziąć udział w 6. Edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie jako sponsor lub wystawca z możliwością prezentacji swojej unikatowej oferty i dotarcia do szerokiej grupy odbiorców.

RENEXPO® Poland organizowane przez REECO Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w obszarze energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej w polskim kalendarzu imprez targowych. Firmy zainteresowane udziałem w roli wystawcy prosimy o kontakt z organizatorem, a osoby chcące odwiedzić targi, po rejestracji online http://www.renexpo-warsaw.com/odwiedzajcy.html?&L=0 otrzymają bezpłatną kartę wstępu na targi.

Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com

REECO Poland Sp. z o.o.

Bartycka 22B/21A

00-716 Warszawa

Tel.: +48 (0) 22 266 02 16

Fax: +48 (0) 22 379 78 60

info@reeco-poland.pl