Styczeń w SOLACADEMY: Noworoczne postanowienia? Zainwestuj w wiedzę!

7 stycznia 2022
Styczeń w SOLACADEMY: Noworoczne postanowienia? Zainwestuj w wiedzę!

Rok 2022 będzie czasem zmian na rynku fotowoltaiki. Przygotuj się na nowe wyzwania, zgłębiaj wiedzę, naucz się dobierać najefektywniejsze rozwiązania i zdobywaj kolejnych klientów. Weź udział w styczniowych szkoleniach razem z SOLACADEMY!

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym instalatorem, czy pracujesz w branży PV od lat, z pewnością znajdziesz cenne informacje. Nasze szkolenia łączy jedno. Wszystkie są prowadzone przez ekspertów w swoich dziedzinach, którzy dostarczą Ci niezbędnych informacji w przystępny, zajmujący i merytoryczny sposób.

Sprawdź styczniowy harmonogram:

 

SOLACADEMY – szkolenia online i stacjonarne

SOLACADEMY to cykl szkoleń z zakresu fotowoltaiki, podczas którego specjaliści Soltec w przystępny sposób dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szkolenia są skierowane zarówno do ekip instalatorskich pracujących nad montażem elektrowni fotowoltaicznych, magazynów energii i systemów hybrydowych, jak i do zespołów handlowo-produktowych. Starannie wyselekcjonowane informacje, które zyskasz, będziesz mógł wykorzystać w praktyce i rozbudować ofertę swojej firmy.