System do magazynowania energii z certyfikatem bezpieczeństwa IEC62619 TÜV

1 kwietnia 2022
System do magazynowania energii  z certyfikatem bezpieczeństwa  IEC62619 TÜV

Baterie wysokonapięciowe serii Renac Power Turbo H1 przeszły rygorystyczne testy TÜV Rheinland, wiodącej na świecie niezależnej instytucji certyfikującej, i z powodzeniem uzyskały certyfikat bezpieczeństwa baterii magazynujących energię ICE62619.

Uzyskanie certyfikatu IEC62619 pokazuje, że poziom bezpieczeństwa produktów serii Renac Turbo H1 spełnia wymagania międzynarodowych standardów, a także sprawia, że system firmy Renac jest konkurencyjny na międzynarodowym rynku magazynowania energii.

 

 

System baterii Turbo H1 Series to nowy produkt wprowadzony na rynek przez firmę Renac Power w 2022 r. Jest to system wysokonapięciowych baterii litowych do magazynowania energii, zaprojektowany specjalnie do zastosowań domowych. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością, wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością. Posiada ogniwo akumulatorowe LFP o wysokiej wydajności ładowania/rozładowania i stopniu ochrony IP65, które może zapewnić dużą moc dla domowego źródła zasilania.

 

 

 

 

Wspomniana bateria do magazynowania energii to model 3,74 kWh, który można rozbudować szeregowo o maksymalnie pięć baterii o pojemności 18,7 kWh.
Łatwa instalacja przez plug and play.

Moduł wysokonapięciowej baterii serii Turbo H1 w połączeniu z wysokonapięciowym falownikiem firmy Renac serii N1-HV tworzy system magazynowania energii, jaki pokazano na poniższym rysunku.

 

Renac Power Technology

sales@renacpower.com

tel. 664 466 099

 

artykuł sponsorowany