Szkolenie na certyfikowanych instalatorów Sofar Solar

13 marca 2018
Szkolenie na certyfikowanych instalatorów Sofar Solar

W związku z rosnącym zainteresowaniem falownikami firmy Sofar Solar, firma EnergyNAT – główny dystrybutor produktów firmy Sofar Solar w Polsce i na Ukrainie – 29 marca 2018 r. organizuje szkolenie / warsztaty na certyfikowanych instalatorów. Odbędą się one w godzinach 10.00-16.00 w Hotelu Rest w Morach k. Warszawy.

Szkolenie poprowadzą przedstawiciele producenta: David Zhong i Kai Deng. W czasie trwania warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną, zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, a także będą udoskonalać umiejętności praktyczne niezbędne podczas montażu i konfiguracji inwerterów.

Firma Sofar Solar przykłada szczególną uwagę do jakości swoich produktów oraz pracuje nad ich ciągłym unowocześnianiem. Celem takiej formy doskonalenia jest również poprawa obsługi serwisowej oraz opracowanie niezawodnego systemu obsługi zgłoszeń serwisowych, a także stworzenie programu Sofar Service Partner, który jest kluczowy do kompleksowej obsługi klientów na tak wymagającym rynku fotowoltaicznym. Szkolenie zakończone będzie wydaniem certyfikatu przez producenta Sofar Solar oraz EnergyNAT.

Zainteresowanych instalatorów zapraszamy do wzięcia udziału. Zapisy i dodatkowe informacje:

– kontakt drogą elektroniczną: office@energynat.pl

– kontakt telefoniczny: 22 245 40 64.