Szybki i prosty montaż z Van der Valk Solar Systems. EnergyNAT

8 stycznia 2018
Szybki i prosty montaż z Van der Valk Solar Systems. EnergyNAT

 

Spółka EnergyNAT powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów, którym zależy na naturalnych, nowych, atrakcyjnych i trwałych rozwiązaniach w energetyce.

EnergyNAT jest dystrybutorem wszystkich niebędnych części instalacji fotowoltaicznych, począwszy od szerokiej gamy paneli słonecznych (łącznie z dachówką fotowoltaiczną), poprzez systemy montażu paneli na wszelkiego rodzaju powierzchniach, skończywszy na falownikach, okablowaniu i systemach monitoringu. Firma działa w Polsce i na Ukrainie, a także współpracuje z największymi producentami z segmentu fotowoltaiki, takimi jak: QCells, Talesun, Luxor Solar, Saronic oraz Zeversolar.

EnergyNAT jest wyłącznym dystrybutorem systemów montażu instalacji fotowoltaicznych Van der Valk Solar Systems

Van der Valk Solar Systems jest firmą holenderską, która w pełni koncentruje się na opracowywaniu i produkcji systemów montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach spadzistych, płaskich, gruntach i powierzchniach specjalnych, takich jak szklarnie lub woda. Wydajność paneli słonecznych w dużej mierze zależy od systemu mocowania i właśnie to sprawiło, że firma Van der Valk Solar Systems postanowiła wyspecjalizować się w tej dziedzinie. Stworzyła kompletne systemy na różnego rodzaju powierzchniach. Są to zarówno systemy stacjonarne, zainstalowane np. na dachach, jak i ruchome, tzw. trackery umożliwiające obracanie paneli w stronę słońca. To rozwiązanie najczęściej stosowane jest na gruntach.

Van der Valk Solar Systems wprowadza na rynek tylko innowacyjne produkty, które nie wymagają konserwacji oraz wyróżniają się trwałością, niezawodnością, funkcjonalnością i łatwością montażu.

Szybki montaż z pudełkiem ValkBox

Dzięki pudełku ValkBox Van der Valk Solar Systems opracował system montażu instalacji paneli fotowoltaicznych, którego cechą charakterystyczną jest szybkość: szybkie obliczenia, szybkie odbieranie zamówień i szybki montaż. Z ValkBox wystarczy zaledwie kilka produktów i jedno pudełko, aby mieć odpowiednie materiały do konkretnego zamówienia. To znacznie obniża ryzyko pomyłki i sprawia, że praca staje się dziecinnie prosta.

Pudełka ValkBox dzielimy na: Slimline – posiadające mocowanie do listwy, Smartline – mocowanie do listwy i deski, oraz Strongline – mocowanie do krokwi, deski lub listwy.

ValkPVplanner

Van der Valk Solar Systems opracował zupełnie nowe narzędzie obliczeniowe on-line. ValkPVplanner oblicza prawidłową ilość materiałów montażowych wymagane dla wszystkich dachów w szybkich i prostych krokach za pośrednictwem Google. Jest przyjazny dla użytkownika, szybki i kompletny.

Można swobodnie wybierać spośród metod projektowania: nanoszenie systemu na istniejący lub nowy budynek lub w ogóle bez budynku. Domyślne wartości najpopularniejszych zmiennych zapewniają szybki wgląd w możliwości projektu. ValkPVplanner można również połączyć z witryną internetową lub sklepem internetowym i generować konkretne dane wyjściowe, które można przedstawić bezpośrednio klientowi, jeśli jest to preferowane.

Innymi słowy: obliczanie projektów nigdy nie było tak przyjemne!

Dlaczego Van der Valk Solar Systems?

  • Systemy montażu paneli PV na dachach spadzistych, płaskich, gruntach, szklarniach i innych
  • Innowacyjne systemy opracowane zgodnie z obowiązującymi światowymi standardami
  • Szybkie i niezawodne dostawy dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym i dużym zapasom
  • Doświadczenie w dostawie systemu od 1963 roku
  • Bezpłatne oprogramowanie (www.valkpvplanner.com) do projektowania i niezbędnych obliczeń
  • Szybka instalacja dzięki wstępnemu montażowi niezbędnych komponentów
  • Systemy dostępne są również w postaci gotowych do użycia zestawów