Ta para ma moc: falowniki GoodWe + Bateria Pylontech

9 marca 2022
Ta para ma moc: falowniki GoodWe + Bateria Pylontech

O tym, że falowniki firmy GoodWe są godne uwagi i zaskakują znakomitą jakością i jej stosunkiem do ceny, nikogo nie trzeba przekonywać. Pytanie brzmi: jak wygląda ich współpraca z bateriami? Chętnie Wam to przekażemy.

Niezwykle praktyczne szkolenie

Już 15 marca w godzianch 10:00-13:00 w siedzibie dystrybutora GoodWe – BayWa r.e. Solar Systems gościć będziemy przedstawicieli firmy GoodWe: Daniela Moczulskiegiego oraz Cezarego Wrzosa. To znakomita okazja, by poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nie tylko samego falownika GoodWe, ale także jego współpracy z bateriami Pylontech. Szkolenie skupiać będzie się wokół współpracy oraz konfiguracji obu urządzeń (połączenie pomiędzy falownikiem a baterią, właściwa kolejność faz, kierunek przekładników, zasilanie rezerwowe (back-up), aplikacje i ich konfiguracja i wiele więcej).


Udział jest BEZPŁATNY. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

 

 

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii, notowanym jako spółka akcyjna Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (kod giełdowy: 688390).

Przy łącznej ilości ponad dwóch milionów wyprodukowanych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, inwertery fotowoltaiczne od GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w systemach budynków mieszkalnych i komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 2000 pracowników w 15 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 roku. Firma GoodWe została również sklasyfikowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników, a w 2021 roku firma zdobyła tytuł topowej marki od EUPD aż w sześciu krajach, w tym w Polsce.

 

Niemal 100 lat na rynku, marka znana w 27 krajach świata, ponad 25 lat doświadczenia w dystrybucji PV– to sprawia, że BayWa r.e. jest najlepszym partnerem biznesowym.

Na rynku polskim BayWa r.e. działa jako autoryzowany dystrybutor PV (hurtownia fotowoltaiczna) współpracujący z firmami instalatorskimi. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia fotowoltaiki od wiodących, globalnych producentów. Od modułów i falowników, poprzez magazyny energii, optymalizatory i akcesoria PV, aż po autorski system montażowy novotegra – to wszystko w naszym webshopie 24/7! Tam znajdą Państwo również kompletną i rzetelną dokumentację produktową oraz bogatą ofertę szkoleniową.

Ponadto, naszym klientom oferujemy doradztwo techniczne oraz szeroką bazę bezpłatnych seminariów (stacjonarnie) oraz webinarów (online), które wspierają zarówno handlowców i pracowników działu obsługi firm fotowoltaicznych, jak i ekipy montażowe i serwisowe. Szkolenia prowadzone są przy współpracy z naszymi dostawcami, co gwarantuje wysoki poziom merytoryki.

 

artykuł sponsorowany