Targi GreenPower 2017

17 maja 2017
Targi GreenPower 2017

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower w Poznaniu odbędą się w tym roku w dniach 23-25 maja 2017 r.

International Energy Agency opublikował raport mówiący o tym, że  od 2015 do 2021 roku rynek OZE będzie rozwijał się o 13 proc. szybciej niż przewidywały to jeszcze ubiegłoroczne prognozy. Tak korzystna perspektywa dla sektora wynika z silnej polityki wsparcia w krajach takich jak USA, Indie czy Chiny. Co ciekawe – wg IEA – do 2021 roku mają zostać obniżone koszty technologii – o jedną czwartą w fotowoltaice i 15 procent w lądowej energetyce wiatrowej. Te optymistyczne prognozy stanowią szansę na optymalne wykorzystanie udziału w targach GreenPower 2017, które są największą w Polsce wystawą sektora OZE.

W zeszłym roku w ramach targów GreenPower i równolegle odbywających się targów Expopower zaprezentowało się 200 firm z Polski, Austrii, Belgii, Niemiec, Chin, Holandii, Litwy, Rumunii, Włoch, Szwecji i Węgier. Ekspozycję zwiedziło 5606 profesjonalistów.

Ekspozycja targów obejmuje produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych. Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GreenPower odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich.

Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny.

Rejestracja na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl