Targi GREENPOWER – energia i ciepło odNOWA

31 marca 2023
Targi GREENPOWER – energia i ciepło odNOWA

Już w maju odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER. To wydarzenie prezentujące szeroką ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii oraz usług z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki, pomp ciepła oraz technik grzewczych. W tym roku targi odbędą się pod hasłem przewodnim „Energia i ciepło odNOWA”.

Liczni wystawcy z Polski i zagranicy, eksperci z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz atrakcyjny program wydarzeń – to wszystko sprawia, że odbywające się w Poznaniu targi GREENPOWER są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu czystych form pozyskiwania energii i ciepła.

W targach uczestniczyć będą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy i projektanci instalacji. Wydarzenie to na stałe wpisało się także w kalendarz m.in.: przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw rolnych, reprezentantów szpitali oraz zarządców budynków użyteczności publicznej – wszystkich tych, którzy w dobie energetycznych wyzwań i cenowych zawirowań poszukują rozwiązań stabilnych cenowo, trwałych i dających perspektywy na dalszy rozwój zgodny z aktualną polityką klimatyczną Europy i Polski.

– Targi GREENPOWER to wydarzenie adresowane do osób projektujących, budujących oraz instalujących inteligentne i nowoczesne systemy energooszczędne zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Wraz z towarzyszącymi im Międzynarodowymi Targami Energetyki Expopower oraz Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, to największy blok targów poświęcony najnowszym trendom w energetyce, ciepłownictwie i gospodarce nisko- oraz zeroemisyjnej – mówi Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Podczas GREENPOWER nie zabraknie wydarzeń towarzyszących, które nie wymagają od uczestników targów dodatkowych opłat.

Targi GREENPOWER organizowane są przez Grupę MTP. Odbędą się w dniach 16–18 maja 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Równolegle z GREENPOWER (16–18 maja) odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, natomiast w dniach 16–17 maja odbędzie się w Poznań Congress Center 2 Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND.

Szczegóły na www.greenpower.mtp.pl

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika