TOOLTEC – Twój asystent w konfiguracji komponentów instalacji fotowoltaicznej

30 grudnia 2020
TOOLTEC – Twój asystent w konfiguracji komponentów instalacji fotowoltaicznej

Konfigurowanie konstrukcji montażowych i instalacji fotowoltaicznych bywa skomplikowane, ale nie z TOOLTEC. Dzięki TOOLTEC dobierzesz odpowiednie moduły, inwerter i inne akcesoria, skompletujesz zamówienie, a także przygotujesz perfekcyjną ofertę dla swojego klienta. To wszystko za pomocą jednego narzędzia. Dzięki temu oszczędzasz czas na rozwój swojego biznesu.

Korzystanie z TOOLTEC jest banalnie proste – swój zestaw fotowoltaiczny stworzysz w trzech krokach:  

  1. Wybierz, co chcesz skonfigurować

Z TOOLTEC dajemy Ci możliwość skonfigurowania i wyceny pełnej instalacji fotowoltaicznej lub konstrukcji montażowej. Jeśli interesuje Cię dobór elementów konstrukcji montażowej, wybierz TOOLTEC FRAME. Chcesz skonfigurować całą instalację fotowoltaiczną, skorzystaj z TOOLTEC PV.

  1. Skonfiguruj swój wybrany zestaw

W  wariancie TOOLTEC FRAME, na podstawie wytycznych, otrzymasz pełne wyliczenie konstrukcji montażowej Twojej instalacji. TOOLTEC PV poprowadzi Cię krok po kroku przez dobór odpowiedniej liczby i rodzajów komponentów całej instalacji  fotowoltaicznej. Wystarczy, że wprowadzisz projektowaną moc instalacji i rozpoczniesz konfigurację.

Na początek narzędzie zaproponuje Ci odpowiednie moduły oraz ich liczbę. W kolejnych krokach otrzymasz propozycję odpowiedniego inwertera, skonfigurujesz łańcuchy PV, przejdziesz przez wybór odpowiednich akcesoriów, zabezpieczeń elektrycznych oraz konstrukcji montażowej. Wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem energetycznym Twojego klienta.

  1. Stwórz ofertę dla swojego klienta

Na koniec konfiguracji otrzymasz pełną listę wszystkich wybranych komponentów wraz z kosztami i za pomocą jednego kliknięcia dodasz wszystko do swojego zamówienia. TOOLTEC daje Ci również możliwość szybszego niż kiedykolwiek przygotowania ofert dla swoich klientów. Po zakończonej konfiguracji wystarczy, że skorzystasz z opcji „Stwórz ofertę” i doliczysz swoją marżę. W ten sposób oszczędzisz czas na przygotowywanie dodatkowych dokumentów.

Chciałbyś skorzystać z narzędzia?

Wejdź na www.soltec.pl/kalkulator-systemow-pv i zaloguj się.

Nie posiadasz konta na platformie Soltec?

Zarejestruj się i w pełni korzystaj z możliwości biznesowych.