Walizka narzędziowa do instalacji fotowoltaicznych

4 grudnia 2018
Walizka narzędziowa do instalacji fotowoltaicznych

Oferowany przez firmę Wire Solutions zestaw narzędzi do instalacji fotowoltaicznych zawiera: szczypce PEW 12 do zaciskania złącz MC 4, ściągacz izolacji, nożyce do cięcia przewodów i kabli, matrycę do zaciskania złącz MC 4 oraz pozycjoner gwarantujący poprawność zakucia.

Wire Solutions jest wyłącznym dostawcą narzędzi ręcznych do obróbki przewodów i kabli w Polsce niemieckiego producenta RENNSTEIG. Narzędzia przeznaczone są do cięcia, odizolowywania i zaciskania przewodów i kabli.

Celem firmy w sektorze fotowoltaiki jest wypromowanie profesjonalnych narzędzi wśród instalatorów, którzy dzięki inwestycji nie będą musieli martwić się o reklamacje, awarie, przepięcia, pożary.

Wire Solutions gwarantuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, prezentacje narzędzi oraz szkolenia z prawidłowej obróbki przewodów i kabli. Narzędzia są dostępne w sklepie : https://fastons.pl/pl/p/Narzedzia-do-fotowoltaiki-SOLARKIT-624-105-55-RENNSTEIG-wersja-chromowana-w-pelni-wyposazona.-Sprzet-PREMIUM./4151.

Prezentacja walizki: https://fastons.pl/pl/p/Narzedzia-do-fotowoltaiki-SOLARKIT-624-105-55-RENNSTEIG-wersja-chromowana-w-pelni-wyposazona.-Sprzet-PREMIUM./4151

Montaż przewodów w falowniku: https://www.youtube.com/watch?v=Tojv6vi3yAE&list=PLeJu4A-j_5JOa-ufv_j_fIIEMy9iCVYNj&index=44

 

 

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika