Wzmacniamy pozycję na rynku fotowoltaicznym w Polsce

14 lutego 2017
Wzmacniamy pozycję na rynku fotowoltaicznym w Polsce

Z uwagi na rosnący popyt na polskim rynku fotowoltaicznym, firma BayWa r.e. otworzyła w Krakowie swoje biuro sprzedaży. Doświadczony trzyosobowy zespół zajmie się umacnianiem istniejących więzi handlowych w Polsce i w Europie Wschodniej. Firma będzie odpowiedzialna za dystrybucję wysokiej jakości komponentów fotowoltaicznych (modułów, falowników, systemów montażowych i magazynów energii).

Po udanym wejściu na rynki krajów Beneluksu w 2016 r. oraz na rynek australijski w lecie ubiegłego roku, kontynuujemy poszerzanie naszej działalności na rok 2017. Stabilnie rosnący polski rynek oferuje idealne warunki do dalszego umacniania naszej pozycji jako jednego z największych dostawców kompleksowych rozwiązań systemowych do instalacji fotowoltaicznych w Europie – komentuje Günter Haug otwarcie nowej filii. – W przyszłości polscy klienci będą mogli poznać naszą obszerną ofertę usług i produktów bezpośrednio od naszych przedstawicieli oraz przekonać się o stosowanych przez nas wysokich standardach jakości. Mogą oni przy tym korzystać z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników – dodaje. 

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży systemów fotowoltaicznych, która posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W wyniku przejęcia spółek luksemburskiego przedsiębiorstwa Solar-Center i australijskiej firmy Solarmatrix zajmującej się sprzedażą hurtową paneli słonecznych, firma BayWa r.e. uzyskała dostęp do kolejnych międzynarodowych rynków. W nadchodzących miesiącach planowane jest otwarcie dalszych biur sprzedaży w Europie i Azji.

 

Więcej o firmie: http://solarenergysystems.baywa-re.com/pl/