Zainwestuj w wiedzę z SolarEdge

10 stycznia 2022
Zainwestuj w wiedzę z SolarEdge

Przed nami 2022, który obfitować będzie zmiany. Dla wielu firm działających w sektorze fotowoltaiki  nowy rok przyniesie też wiele wyzwań. To dobry moment, by zainwestować w rozwój Twojej firmy, jak również podniesienie kwalifikacji pracowników, zarówno handlowców i pracowników działu obsługi firm fotowoltaicznych, jak i ekip montażowych i serwisowych. W BayWa r.e. Solar Systems (hurtownia fotowoltaiczna) razem z naszym dostawcami połączyliśmy siły, by zorganizować dla Państwa szeroką bazę bazy webinariów i szkoleń stacjonarnych.

Styczeń pod znakiem SolarEdge

Zachęcamy do skorzystania z propozycji szkoleniowej – wszystkie szkolenia są BEZPŁATNE!

Napięcie w sieci (szkolenie aplikacyjne) – 14.01

Szkolenie to dedykowane jest każdemu kto chce zgłębić temat jakości sieci elektroenergetycznych w odniesieniu do pracy falownika. Dzięki niemu dowiesz się czemu właściwie się tak dzieje, jakich zmian można dokonać w falowniku, aby przeciwdziałać jego nagminnemu wyłączaniu. Dowiesz się co znaczy Q(U), cosPhi, SunSpec czy Var – i zaczniesz wykorzystywać to do poprawnej współpracy swojej instalacji z siecią, jak zawsze z korzyścią dla końcowego użytkownika. Bo przecież chodzi o to żeby instalacja pracowała, a nie ciągle się wyłączała!

Tryb szkolenia: online – ZAPISZ SIĘ

Trening praktyczny – uzyskać certyfikację RMA – 26.01

Szkolenie te kierowane jest do instalatorów PV. Trening praktyczny to najwyższy poziom wtajemniczenia z SE: Jak rozwiązywać bieżące problemy techniczne?  Gdzie szukać metod ich rozwiązywania? Jak wykorzystać moc ekosystemu SolarEdge do swoich potrzeb? Jak zostać mistrzem w posługiwaniu się Platformą Monitoringu? Na te, i więcej pytań odpowie ekspert serwisowy SE.

Trening odbędzie się z wykorzystaniem unikalnych walizek szkoleniowych SolarEdge. Po to i jeszcze więcej zapraszamy na ten prawdziwie efektywny trening.

Udział w treningu pozwala uzyskać certyfikację serwisową RMA na 2 lata! (szczgóły w formularzu rejestracyjnym).

Tryb szkolenia: stacjonarnie w biurze BayWa r.e. (ul. Krakowska 390, Zabierzów pod Krakowem) – ZAPISZ SIĘ

Szkolenie techniczno-handlowe– 12.01

Szkolenie handlowo-techniczne skierowane do osób dopiero poznających ekosystem SolarEdge, chcących ugruntować swoją dotychczasową wiedzę bądź dowiedzieć się o nowościach w portfolio produktowym. Miks Treningu Podstaw oraz Treningu Zaawansowanego ukierunkowany na konkretną grupę (Instalator) pozwoli na lepsze dopasowanie treści do konkretnych potrzeb. Szkolenie zwiększa doświadczenia dzięki możliwości zadawania pytań, rozwiania wszelkich możliwości i uzyskania dodatkowej wiedzy. Po szkoleniu każda z osób otrzyma na e-maila Paczkę Wiedzy zawierającą najważniejsze i aktualne materiały stricte dopasowane do potrzeb.

Tryb szkolenia: online – ZAPISZ SIĘ

 

Wszystkie szkolenia z fotowoltaiki organizowane przez BayWa r.e. Solar Systems stacjonarnie i online są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnią praktyką. To gwarantuje wysoki poziom merytoryki oraz przydatności wszystkich oferowanych warsztatów.

Nasza polska hurtownia fotowoltaiczna oferuje duży wybór komponentów instalacyjnych – od modułów PV, falowników, optymalizatorów i innych akcesoriów fotowoltaicznych, aż po autorski system montażowy novotegra. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o działalności BayWa r.e. lub ustalić warunki współpracy, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

E-mail: marketing.solarsystemspl@baywa-re.com

telefon: +48 787 926 073