Zaproszenie na ROADSHOW – falowniki GoodWe

9 lipca 2021
Zaproszenie na ROADSHOW – falowniki GoodWe

Z okazji nawiązania współpracy z producentem falowników GoodWe – globalny dystrybutor materiałów fotowoltaicznych BayWa r.e. Solar Systems organizuje wydarzenie wraz z nowym dostawcą.

Już 14 lipca br. – na żywo w Zabierzowskiej siedzibie BayWa r.e. Solar Systems zagości GoodWe wraz ze specjalnym samochodem pokazowym, w środku, którego będą znajdowały się falowniki. Każdy z Was będzie mógł wejść do samochodu, zobaczyć falowniki i zapytać o szczegóły specjalistów GoodWe. Przy tej okazji odbędzie się również szkolenie GoodWe Plus (wyjątkowo w formie skróconej), którego odbycie pozwala na uzyskanie bezpłatnego przedłużenia gwarancji na falowniki GoodWe.

Zapraszamy do zapisów!

Agenda

  • Przywitanie BayWa r.e. Solar Systems (Organizator)
  • Przedstawienie GoodWe (Producent)
  • Skrócone szkolenie GoodWe Plus (dające bezpłatne przedłużenie gwarancji)
  • Moduł pokazowy falowników
  • Część integracyjna

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc! Obowiązuje kolejność zapisu.

O GoodWe

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii, notowanym jako spółka akcyjna Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (kod giełdowy: 688390).

Przy łącznej ilości ponad dwóch milionów wyprodukowanych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, inwertery fotowoltaiczne od GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w systemach budynków mieszkalnych i komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 2000 pracowników w 15 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 roku. Firma GoodWe została również sklasyfikowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników, a w 2021 roku firma zdobyła tytuł topowej marki od EUPD aż w sześciu krajach, w tym w Polsce.

O BayWa r.e. Solar Systems

BayWa r.e. jest wiodącym, działającym globalnie deweloperem, dostawcą usług i dystrybutorem, który udostępnił do sieci ponad 4 GW energii oraz zarządza przeszło 10 GW aktywów. Jest również niezależnym producentem energii słonecznej oraz wiatrowej.

W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako autoryzowany dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego. Polska spółka BayWa r.e. Solar Systems operuje jako hurtownia fotowoltaiczna współpracując z profesjonalnym firmami instalatorskimi na terenie całej Polski. Będąc jednym z wiodących dystrybutorów na rynku polskim, firma buduje swoją reputację, opierając się o wysoki standard jakości i długotrwałą współpracę, które uznaje za przyjętą etykietę marki.

Portfolio produktów obejmuje moduły i inwertery globalnych, wiodących marek,  banki energii oraz stacje ładowania. BayWa r.e. to również autor niezwykle solidnej i uniwersalnej konstrukcji montażowej novotegra i opartego na niej bezpłatnego narzędzia Solar-Planit do projektowania instalacji fotowoltaicznych.

W oferuje znajdują się również szkolenia dla instalatorów organizowane wspólnie z dostawcami, doradztwo techniczne, nowoczesna platforma zakupowa oraz kompletna dokumentacja produktowa.