...

Złote Medale MTP przyznane produktom z branży OZE

7 września 2021
Złote Medale MTP przyznane produktom z branży OZE

Jury konkursowe przyznało Złote Medale MTP. Prestiżowym medalem odznaczono cztery produkty, które zostaną zaprezentowane podczas targów Greenpower.

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. Odznaczone wyjątkowym medalem produkty wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

 

Złotym Medalem MTP targów Greenpower 2021 nagrodzono:

 

Innowacyjny falownik Austa PV Energia Polska

Producent: Austa Energy, Wystawca: PV Energia Polska Evan s.c.

Falownik Austa PV Energia Polska to jeden z najbardziej innowacyjnych falowników występujących na polskim rynku. Dzięki wysokiej wydajności i wysokim parametrom zwiększa produkcję instalacji fotowoltaicznej. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „Oszczędzaj, odmieniaj świat – energią ze słońca.”

 

 

Moduł fotowoltaiczny Perfect Edge PEM.G0-390W

Bruk-Bet Sp. z o.o. (Bruk-Bet Fotowoltaika) / BRUK-BET PV Sp. z o.o.

Seria Perfect Edge od polskiego producenta Bruk-Bet Fotowoltaika to moduły PV składające się ze 120 ogniw monokrystalicznych wykonanych w technologii Half-Cut na autonomicznej stacji do cięcia ogniw przy zastosowaniu procesu niskotemperaturowego (thermal stress less). Odznaczają się wysoką sprawnością sięgającą 20% oraz współczynnikiem wypełnienia, FF >80. Zakres mocy wynosi od 365 – 390W.h.

 

RECOM SERIA PUMA

Econstructions Group Spółka z o.o.

RECOM oferuje szeroka gamę modułów fotowoltaicznych. Monokrystaliczne moduły PERC produkowane w technologii gontowej (Shingled), Half–Cut, Bifacjalnej oraz Tri-Cut (TCC) o mocach od 380 do 665 W, jedno i dwustronne (bifacjalne) oraz niskoemisyjne, a wszystkie te parametry poparte są certyfikatami.

 

 

 

Moduł fotowoltaiczny SOLUXTEC GmbH

Seria modułów DMM VI zapoczątkowała nową erę modułów w firmie Soluxtec, która jest idealnym rozwiązaniem na instalacje dachowe jak i również pod duże projekty fotowolaticzne. Należy zwrócić szczególną uwagę na wydłużony okres gwaracji przy tych modułach, który na produkt i linowy spadek mocy wynosi 25 lat.

 

 

 

Bezpłatne zaproszenia na targi Greenpower dostępne są na stronie internetowej

www.greenpower.mtp.pl