BayWa r.e. Solar Systems z wyróżnieniem Top Dostawca PV 2021

15 marca 2021
BayWa r.e. Solar Systems z wyróżnieniem Top Dostawca PV 2021

Hurtownia fotowoltaiczna BayWa r.e. Solar Systems  otrzymała wyróżnienie Top Dostawcy PV 2021 za działalność gospodarczą w Polsce. Potwierdza to wiodącą rolę firmy na europejskim rynku hurtowym PV oraz jej zaangażowanie w zapewnienie satysfakcji klientów i wysokiej jakości usług.

Laureatów nagrody ustala się na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród instalatorów przez instytut badań rynku i opinii EuPD Research.

Ta nagroda jest wynikiem naszej bliskiej współpracy z instalatorami, która opiera się na niezawodności i zaufaniu – i pokazuje, że jesteśmy postrzegani jako wysokiej klasy dystrybutor w całej Europie i poza nią.  Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Każdego roku podnosimy poprzeczkę dzięki wiodącym na rynku inicjatywom klientów, nowym i ulepszonym usługom, takim jak nasze sklepy internetowe i szerokie portfolio produktów. Cieszymy się, że zaangażowanie to zostało ponownie docenione przez tak wielu instalatorów, szczególnie po raz pierwszy w Polsce. – mówi Frank Jessel, dyrektor globalny Solar Trade w BayWa r.e.

Wyniki ankiety przeprowadzonej przez EuPD Research, które są publikowane corocznie w PV-Installer-Monitor, nie tylko świadczą o wyjątkowej pozycji BayWa r.e. w sprzedaży modułowej, ale także o szczególnie wysokim poziomie satysfakcji klientów.

Nagroda przyznawana jest corocznie od 2010 roku w kategoriach: moduły, falowniki, technika magazynowania i sprzedaż hurtowa.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika