Boviet Solar otrzymał zamówienia na moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 138 MW

27 czerwca 2022
Boviet Solar otrzymał zamówienia na moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 138 MW

Boviet Solar Technology Co. Ltd. (Boviet Solar), wiodąca globalna firma zajmująca się technologią energii słonecznej, specjalizująca się w produkcji ogniw fotowoltaicznych PERC oraz jedno- i dwustronnych modułów fotowoltaicznych, otrzymała zamówienie na dostawę modułów fotowoltaicznych o mocy 138 MW .

Moduły fotowoltaiczne zostaną dostarczone do projektu fotowoltaicznego w Stanach Zjednoczonych. Deweloper wybrał wysokowydajne, o dużej sprawności i wysokiej jakości monokrystaliczne moduły fotowoltaiczne z podwójną szybą Vega Series™ 550 W PERC firmy Boviet Solar. – Boviet Solar nadal jest niezawodnym źródłem najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych na rynku amerykańskim. Ta zdolność do dostarczania modułów pomimo niestabilnych okoliczności wpływających na amerykański przemysł fotowoltaiczny ma kluczowe znaczenie dla naszych klientów i ich projektów, pozostaje priorytetem dla Boviet Solar – powiedziała Sienna Cen, prezes Boviet Solar USA.

Moduły fotowoltaiczne Boviet Solar to produkty oparte na technologii wafla monokrystalicznego typu PERC o wysokiej czystości, zbudowane z dużych ogniw połówkowych z wieloma szynami zbiorczymi i solidnych komponentów. – Moduły wybrane przez tego dewelopera oferują imponującą moc 550 W i najnowocześniejszą konstrukcję dwustronną. Pozwala to zmaksymalizować produkcję energii na poziomie projektu, optymalizuje uśredniony koszt energii całego projektu i jego rentowność – dodaje Cen.

Moduły fotowoltaiczne Boviet Solar są notowane na karcie wyników PVEL Top Performer PV Module od 2019 r. Firma posiada status Tier 1 BloombergNEF od 2017 r.

Źródło: Boviet Solar