Elastyczne oznaczanie etykietami urządzeń elektronicznych i elektrycznych

19 września 2018
Elastyczne oznaczanie etykietami urządzeń elektronicznych i elektrycznych

Etykiety instruktażowe na urządzeniach elektrycznych i elektronicznych są ważne ze względu na bezpieczeństwo, zgodność i łatwość użytkowania. Brady oferuje pełną gamę niezawodnych etykiet, które można zaprojektować z najwyższą elastycznością i wydrukować przy użyciu zaawansowanych technologii.

Duża elastyczność

Więcej informacji można umieścić na etykietach urządzeń dzięki niezwykle dokładnemu nadrukowi, który pozwala na wyraźne zachowanie czytelności małych czcionek w przypadku większej liczby znaków specjalnych, symboli, znaków, logo i liter z dowolnego alfabetu. Zapewnia to większą elastyczność w zakresie treści etykiet i ułatwia firmom obsługę klientów dzięki instrukcjom dotyczącym bezpieczeństwa, informacjom na temat zgodności z przepisami oraz widoczności marki poprzez dodanie logo firmy. Brady oferuje również specjalistyczne wsparcie przy projektowaniu etykiet, aby zapewnić maksymalną skuteczność i przejrzystość.

Dostawa wydrukowanych etykiet lub druk częściowo na miejscu

Oferujemy etykiety z dostawą w gotowej postaci, gotowe do aplikacji ręcznej lub przez podajnik etykiet oraz istniejące urządzenia do podnoszenia i pozycjonowania na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Etykiety mogą być również zadrukowane częściowo w naszych zakładach, a częściowo w miejscu produkcji urządzenia, gdzie można dodawać kody partii, daty produkcji lub inne informacje drukowane na drukarce Brady. W zautomatyzowanej produkcji zadania te może realizować system druku i aplikacji BSP61 lub przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 oraz podajnik etykiet ALF14.

Maksymalna niezawodność

Etykiety Brady są niezawodne i mogą przetrwać cały okres eksploatacji wielu urządzeń elektronicznych i elektrycznych nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, takich jak ciepło, zimno, wilgoć, ścieranie, oleje i smary oraz czynniki atmosferyczne i chemiczne. Dostępna jest szeroka gama niezawodnych materiałów etykietowych uznanych przez UL, które mocno trzymają się każdej powierzchni. W zależności od zastosowania firma Brady może określić, który materiał etykiety zapewni wymaganą niezawodność dla danego urządzenia.

Przekaż instrukcje zwiększające łatwość użytkowania, bezpieczeństwo i zgodność każdego urządzenia na niezawodnej etykiecie, która może przetrwać cały okres eksploatacji wielu urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

Pobierz przewodnik, zobacz video i zamów próbki!

 BRADY Polska

tel. 800 080 178

central_europe@bradycorp.com