Fronius zaprasza na „The smarter E Europe 2023”

5 maja 2023
Fronius zaprasza na „The smarter E Europe 2023”

Od 14 do 16 czerwca w Monachium ponownie odbędzie się wielka wystawa „The smarter E Europe”. W ramach wystawy odbędą się m.in. targi Intersolar Europe i Power2Drive Europe, na których Fronius zaprezentuje się na stoiskach o powierzchni 668 m² prezentując wiele swoich produktów i rozwiązań.

Nasze motto brzmi „Join for more energy”. „W ten sposób chcemy jeszcze raz podkreślić znaczenie naszej współpracy z partnerami” — tłumaczy Martin Hackl, Global Director Marketing & Sales w jednostce biznesowej Solar Energy, Fronius International GmbH.  Silne więzi partnerskie są naszym atutem zwłaszcza w takich kwestiach, jak zrównoważony rozwój, tworzenie wartości dodanej dla europejskiej gospodarki, rozwiązania cyfrowe, integracja sektora energetycznego, niezależność energetyczna, serwis i pomoc techniczna oraz możliwość naprawy.

Systemy Fronius mają służyć głębokiej cyfrowej i funkcjonalnej integracji sektora energetycznego, aby zwiększyć wykorzystanie słońca w ogrzewaniu, chłodzeniu i mobilności. „Nasze produkty umożliwiają osiągnięcie wyższego poziomu niezależności i bezpieczeństwa w zaopatrzeniu w energię elektryczną” — mówi Martin Hackl. Hybrydowe falowniki można wykorzystać nie tylko do klasycznego generowania energii elektrycznej, ale także do jej magazynowania po konfiguracji z magazynem energii. Pozwala to na spożytkowanie nadmiaru energii ze słońca do pozyskiwania ciepła lub zimna lub ładowania pojazdu elektrycznego. „Przybliża to realizację naszej wizji 24 godzin słońca” — dodaje Hackl.

Koncepcja „Digital Lifecycle Assistance” wspierająca klientów obejmuje pełny cykl życia instalacji PV. Zaspokaja ona wszystkie możliwe potrzeby, od dostępu do ważnych informacji za pośrednictwem portalu dla klientów, przez planowanie projektu i uruchamianie po monitorowanie, zarządzanie i usuwanie usterek, we współpracy z serwisem.

Fronius od zawsze przywiązuje wagę do zrównoważonego rozwoju i możliwości naprawy urządzeń. Wszystkie falowniki Fronius są produkowane w sercu Europy, a ich pełny cykl życia jest oparty na zrównoważonym rozwoju.

 

Fronius zaprasza na „The smarter E Europe 2023”.

Intersolar Europe: hala 4, stanowisko B4.310 i B4.410

Power2Drive Europe: hala 6, stanowisko B6.130.

 

 

materiał promocyjny