GoldenPeaks Capital zrealizowała projekty fotowoltaiczne w Polsce o łącznej mocy 176 MW

23 lutego 2023
GoldenPeaks Capital zrealizowała projekty fotowoltaiczne w Polsce o łącznej mocy 176 MW

GoldenPeaks Capital, firma specjalizująca się w budowie i eksploatacji systemów fotowoltaicznych z silnym ukierunkowaniem na Europę Wschodnią, z sukcesem zrealizowała swoje projekty fotowoltaiczne Foxtrot i Gamma w 15 różnych regionach Polski o łącznej mocy 176 MW.

Budowa dwóch projektów „Foxtrot” i „Gamma”, która rozpoczęła się na początku 2022 r., została w dużej mierze zakończona, a ostateczne uruchomienie nastąpi w ciągu najbliższych 4 miesięcy. Dwa projekty zlokalizowane w 15 regionach Polski zapewniły duże umowy zakupu energii denominowane w euro od międzynarodowych korporacji o ratingu inwestycyjnym.

Zespół GoldenPeaks Capital i jego spółek zależnych, takich jak Spectris Energy, wykonał świetną robotę, wprowadzając te projekty na rynek w ramach budżetu i na czas, pomimo burzliwych warunków rynkowych. GoldenPeaks Capital udowodnił, że jest najbardziej niezawodnym partnerem, osiągającym lepsze wyniki nawet w trudnych czasach i dalej rozwija swoją obecność jako wiodący dostawca rozwiązań w zakresie zielonej energii „pod klucz” w Europie – mówi Fergie May, CIO GoldenPeaks Capital.

GoldenPeaks Capital jeszcze bardziej przyspieszy tempo kształtowania branży energii odnawialnej w Europie Wschodniej poprzez bezproblemową integrację wszystkich sektorów GPC, takich jak produkcja, opracowywanie projektów i inżynieria, finansowanie i strukturyzacja, zarządzanie łańcuchem dostaw, budowa i uruchomienie, aktywa operacji oraz sprzedaży komercyjnej i energetycznej, zapewniając nieocenioną zgodność metodologii, etyki i celów.

Źródło: GoldenPeaks Capital

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika