Instalatorzy falowników Solplanet dostaną zwrot pieniędzy w programie SOLcash

22 kwietnia 2024
Instalatorzy falowników Solplanet dostaną zwrot pieniędzy w programie SOLcash

Na początku kwietnia br. Solplanet ruszył z programem cashbacku dla instalatorów swoich falowników. Promocja dotyczy trzech serii przeznaczonych do instalacji domowych, biznesowych oraz przemysłowych. Za zakupione oraz zgłoszone falowniki można otrzymać od 100 do 1300 zł zwrotu. SOLcash potrwa do końca czerwca 2024 r.

Instalatorzy, którzy w terminie od 2 kwietnia do 30 czerwca 2024 roku kupią jeden z trzech serii falowników marki Solplanet: ASW 3-20K-LT-G2 Pro, ASW 25-60K-LT-G3, ASW 80-110K-LT, mogą wziąć udział w programie SOLcash. Warunkiem przystąpienia do promocji jest wypełnienie formularza i podanie numeru seryjnego urządzenia na stronie Solplanet.

Uczestnicy promocji dostaną zwrot środków w wysokości 100, 200 lub 1300 zł brutto na kartę, którą mogą płacić w sklepach stacjonarnych dysponujących terminalem płatniczym lub w Internecie. Środki z karty można również wypłacić w bankomacie. Osoby, które kupią więcej niż jeden falownik objęty promocją, będą miały wybór – mogą otrzymać nową kartę za każde kolejne zgłoszone urządzenie lub doładować już posiadaną kartę – tłumaczy Sylwia Koza, Regional Marketing Director w Solplanet.

Promocją objęte są trzy serie urządzeń  Solplanet. Trójfazowe falowniki z serii ASW 3-20K-LT-G2 Pro o wysokiej wydajności przeznaczone dla instalacji fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych (zwrot w wysokości 100 zł). Falowniki z serii ASW 25-60K-LT-G3, od 25 do 60 kW, dedykowane przede wszystkim małemu biznesowi (zwrot w wysokości 200 zł). Falowniki 80, 100, 110 kW, czyli rozwiązanie dla przemysłu  (zwrot w wysokości 1300 zł).

Zakupione urządzenia można zgłosić do programu SOLcash najpóźniej do 7 dnia po zakończeniu promocji.

Solplanet to marka firmy AISWEI, która od 2007 roku specjalizuje się w produkcji falowników. W jej ofercie znajdują się falowniki jednofazowe, trójfazowe, hybrydowe, stacje ładowania EV oraz pompy ciepła i magazyny energii. Solplanet znajduje się na 4 miejscu w rankingu najszybciej rozwijających się producentów inwerterów na świecie, jak wynika z badania przeprowadzonego przez renomowaną firmę WoodMackenzie.

Od kilku lat produkty Solplanet są dostępne także na polskim rynku. Firma prowadzi centrum szkoleniowe dla instalatorów w Warszawie. Zapewnia lokalny serwis na terenie całego kraju oraz infolinię techniczną dla instalatora oraz użytkownika, oddzielną dla fotowoltaiki i dla pomp ciepła. Oferuje gwarancję door-to-door. Solplanet prowadzi sprzedaż za pośrednictwem dystrybutorów: Emiter, Grodno, Insell, Manitu Solar, MPL Energy, OSW Poland, Procarte.


Szczegóły programu:
https://info.solplanet.net/solcash/