Intersolar 2023: GoodWe umacnia swoją pozycję lidera w technologii falowników hybrydowych

9 czerwca 2023
Intersolar 2023: GoodWe umacnia swoją pozycję lidera w technologii falowników hybrydowych

GoodWe, wiodący dostawca rozwiązań do magazynowania energii PV, zaprezentuje swoje najnowsze innowacje na stoisku B4-210 podczas targów Intersolar 2023 w Monachium, w Niemczech, od 14 do 16 czerwca. Opierając się na udowodnionym sukcesie falowników hybrydowych GoodWe, firma ma zamiar zaprezentować zupełnie nowy pakiet rozwiązań do magazynowania energii zaprojektowanych specjalnie dla segmentu komercyjnego i przemysłowego (C&I). Na szczególną uwagę zasługują też ekscytujące nowości w portfolio produktów do zastosowań domowych i dla firm, co pokazuje niezachwiane zaangażowanie GoodWe w dostarczanie bezproblemowych rozwiązań we wszystkich segmentach rynku.

Wraz z wprowadzeniem oferty Eco Smart Commercial, GoodWe prezentuje atrakcyjną gamę rozwiązań do magazynowania energii, tak aby sprostać szybko rozwijającemu się segmentowi C&I. Nowa linia produktów, obejmująca szeroki wybór kompatybilnych urządzeń, takich jak falowniki, magazyny energii i akcesoria do zastosowań C&I, umożliwia modułowe projektowanie systemów, zapewniając jednocześnie wygodne rozwiązania typu „all-in-one”. Rozwiązania w zakresie falowników GoodWe stanowią rdzeń każdego systemu, inteligentnie zarządzając magazynem i jednocześnie optymalizując wydajność PV. Instalując system magazynowania energii PV GoodWe, firmy, zarówno duże, jak i małe, mogą czerpać korzyści ekonomiczne, środowiskowe i operacyjne.

Eco Smart Home to kompleksowa oferta magazynowania energii do zastosowań domowych, obejmująca urządzenia zaprojektowane w celu optymalizacji poziomu autokonsumpcji energii elektrycznej. Chociaż rozwiązania w ramach systemu Eco Smart Home są już dostępne na rynku, GoodWe teraz poszerza swoją ofertę. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z hybrydowym falownikiem ET nowej generacji i wysokonapięciowym magazynem energii Lynx F przed ich oficjalną premierą.

Rozwój produktu ma kluczowe znaczenie dla działalności biznesowej GoodWe. Firma stale wprowadza innowacje i rozwija się, aby tworzyć wartość dla swojej bazy klientów. To zaangażowanie znajduje również odzwierciedlenie w nowościach wśród urządzeń do projektów wielkoskalowych. Na targach zostanie zaprezentowany nowy, bardzo wytrzymały falownik sieciowy o mocy do 350kW, który został zaprojektowany do niezawodnej pracy nawet w warunkach wysokiej temperatury, skutecznie zmniejszając LCOE w projektach o dużej skali. Ponadto, GoodWe oferuje kompaktową stację transformatorową (MV), która łatwo łączy się z falownikami łańcuchowymi.

„Niezwykła podróż GoodWe w ciągu ostatnich kilku lat charakteryzowała się szybkim wdrażaniem produktów na kilku kontynentach” — mówi Thomas Haering, prezes GoodWe EMEA. „Dzięki naszej ugruntowanej pozycji na rynku, Intersolar stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z osobami, które napędzają nasz sukces. Z niecierpliwością czekamy na bezpośrednie interakcje i wspieranie otwartej wymiany podczas targów. Razem kształtujemy przyszłość energii słonecznej”.

Na stoisku GoodWe, opartym na najnowocześniejszych falownikach, zostanie zaprezentowana pełna gama rozwiązań dla zastosowań domowych, komercyjnych i wielkoskalowych, wszystkie znane ze swojej wyjątkowej wydajności, bezpieczeństwa i jakości. Rozwiązania te zostaną wyeksponowane na obszernej powierzchni wystawienniczej o powierzchni prawie 500 m2. Ponadto podczas targów Intersolar zostanie zaprezentowana druga edycją popularnego programu lojalnościowego dla instalatorów GoodWe PLUS+, oferująca nowe i atrakcyjne korzyści, takie jak bezpłatne przedłużenie gwarancji.

GoodWe serdecznie zaprasza specjalistów z branży energii słonecznej z różnych segmentów do odwiedzenia stoiska B4-210, gdzie będą mieli okazję zapoznać się z zupełnie nowymi urządzeniami fotowoltaicznymi dostosowanymi do regionu EMEA.

        

Kontakt w Polsce:

marketing.emea@goodwe.de

artykuł sponsorowany