Kompleksowa oferta fotowoltaiczna na targach ENERGETAB

25 września 2017
Kompleksowa oferta fotowoltaiczna na targach ENERGETAB

GRODNO SA po raz trzeci zaprezentowało się na Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB, które odbyły się w dniach 12–14 września 2017 r. w Bielsku-Białej. Spółka przedstawiła jedną z najbardziej kompleksowych i najszerszych ofert fotowoltaicznych w Polsce.

Na wystawie GRODNO poświęconej fotowoltaice można było zapoznać się z kompletną ofertą systemów produkcji energii elektrycznej ze Słońca. Spółka zaprezentowała m. in. panele QCells oraz JA Solar, falowniki Fronius, SMA oraz ABB, elementy konstrukcyjne firmy BAKS, a także dedykowane okablowanie Helukabel. Grodno jest oficjalnym polskim dystrybutorem wymienionych wyżej producentów.

W gamie produktów spółki można znaleźć wszystkie elementy niezbędne do konfiguracji systemu elektrowni fotowoltaicznej. Grodno dostarcza elementy systemów fotowoltaicznych do kluczowych polskich instalatorów na terenie całego kraju, oferując wsparcie techniczne oraz doskonałą logistykę. Spółka występuje również jako generalny wykonawca usług realizacji instalacji, począwszy od projektu, przez dostawę, montaż, przekazanie do zakładu energetycznego, wsparcie w procesie dotacyjnym, aż po serwis.

Stoisko GRODNO cieszyło się ogromnym zainteresowaniem klientów prywatnych i przedstawicieli przedsiębiorstw, miejsce wystawowe GRODNO odwiedziło ok. 650 osób.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika