Nagroda TÜV Rheinland „All Quality Matters” dla falowników Solis

13 lipca 2020
Nagroda TÜV Rheinland „All Quality Matters” dla falowników Solis

Dnia 30 czerwca 2020 r. W Suzhou w Jiangsu odbyła się ceremonia wręczenia nagród Solar Congress „All Quality Matters”, organizowana przez TÜV Rheinland. Komercyjne falowniki Solis (25-50) K-5G od Ginlong Solis zostały uhonorowane nagrodą TÜV Rheinland „All Quality Matters” dzięki wyjątkowej jakości produktu.

„All Quality Matters” to ceremonia zorganizowana przez TÜV Rheinland, podczas której opublikowane zostały zmierzone wyniki wydajności falownika fotowoltaicznego do użytku komercyjnego (50 kW). Pomiary te mają na celu weryfikację głównych wskaźników wpływających na wytwarzanie energii przez system fotowoltaiczny poprzez długoterminowe rygorystyczne zapisy danych testowych falownika fotowoltaicznego, które zostały uznane i poparte przez ekspertów branżowych, władze, właścicieli i producentów.

Według wyników badań falownik fotowoltaiczny Solis-(25-50)K-5G ma stabilną moc wejściową, działa na terenie Unii Europejskiej, posiada jakość energii elektrycznej, moc wyjściową i stabilność termiczną. W badaniu TÜV wygrała ogólna wydajność. Między innymi moc wejściowa i wyjściowa uzyskały najwyższe oceny, a pierwszy „komercyjny falownik fotowoltaiczny średniej mocy” stał się pewnym wyborem w komercyjnej i przemysłowej rozproszonej fotowoltaicznej jakości energii.

Solar Congress „All Quality Matters” stał się miejscem wymiany doświadczeń i wiedzy w branży fotowoltaicznej. Podczas wydarzenia gromadzi się ponad 400 przedstawicieli, ekspertów i naukowców z łańcucha dostaw branży PV, a motywem przewodnim kongresu jest rewolucja fotowoltaiczna w regionie Azji i Pacyfiku oraz na całym świecie. Zaproszono znaczące postacie z branży do przedstawienia interpretacji obecnego stanu i trendów rozwojowych globalnego rynku PV. Uczestnicy przedstawili możliwości i wyzwania stojące przed Chinami, Australią, Japonią, Bliskim Wschodem i innymi rynkami fotowoltaicznymi oraz podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat najnowszych innowacji technologicznych, trendów w standardowej certyfikacji i najlepszych praktyk biznesowych itp., dostarczając wskazówek dla liderów PV w promowaniu energicznego rozwoju przemysłu fotowoltaicznego.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika