Nowoczesna forma szkoleń – webinaria

5 lipca 2017
Nowoczesna forma szkoleń – webinaria

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl szkoleń w formie webinariów. Te nowoczesne, krótkie (30-45 minutowe) sesje szkoleniowe pozwolą Państwu na zapoznanie się z wybranym tematem w zaciszu własnego biura lub domu. Aby skorzystać z webinarium wymagane są: przeglądarka internetowa, głośniki, połączenie z Internetem oraz chęci.

Do udziału w wydarzeniach zapraszamy przede wszystkich projektantów, instalatorów oraz Partnerów Serwisowych Fronius, a także wszystkie osoby zainteresowane daną tematyką – szerokie grono uczestników stworzy wyjątkową okazję, by zapoznać się ze szczegółowymi zagadnieniami technicznymi, zadać najważniejsze pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości. Liczba uczestników nie jest ograniczona, ale wymagana jest uprzednia rejestracja. Po rejestracji otrzymają Państwo wiadomość e-mail zawierającą indywidualny link do strony internetowej, którą należy otworzyć kilka minut przed planowaną prezentacją. Prosimy uprzednio o sprawdzenie, że Państwa system spełnia minimalne wymagania systemowe. Sprawdzenia można dokonać klikając tutaj.

Każde szkolenie będzie miało temat wiodący, a cały cykl jest ułożony w taki sposób, aby w sposób systematyczny przekazać wiedzę na temat zagadnień, które najczęściej poruszane są w trakcie kontaktów z naszym Działem Wsparcia Technicznego.

Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych wydarzeń:

Data / czas trwania Temat Koszt Miejsce szkolenia Więcej szczegółów / Rejestracja
3.08.2017
(czwartek)
15:00-15:45
Dobór instalacji
z Solar.Configurator 4.0
0,- PLN Internet Link do rejestracji
7.09.2017
(czwartek)
15:00-15:45
Ciepła woda dzięki Ohmpilot 0,- PLN Internet Link do rejestracji