NOWOŚĆ – Moduły PV Meyer Burger

7 kwietnia 2022
NOWOŚĆ – Moduły PV Meyer Burger

Z przyjemnością ogłaszamy, że w portfolio jednego z wiodących dystrybutorów PV w Polsce – BayWa r.e. Solar Systems zagościły moduły tego niemieckiego producenta. „Niemiecka jakość” – czy w tym przypadku powiedzenie to ma odzwierciedlenie w rzeczywistości? Tak – właśnie to udowadnia nam Meyer Burger. Moduły opracowywane są w Szwajcarii, a produkowane wyłącznie w Niemczech z zachowaniem najsurowszych standardów jakości.

Efektem są wysokowydajne panele fotowoltaiczne, które cechują się dużą wytrzymałością oraz doskonałymi wynikami nawet przy słabym oświetleniu.

Wysokiej jakości moduły Meyer Burger White, Black i Glass można już zamawiać w hurtowni internetowej BayWa r.e. Dostępne są w trzech wariantach: white, black i glass-glass.- dodać linki Subtelne i stonowane wzornictwo (moduły zaprojektowane w Szwajcarii) zapewnia niezwykle elegancki wygląd modułów na każdym dachu.

 

 

 

Chcesz poznać markę Meyer Burger?

Zapraszamy na bezpłatny webinar już w najbliższy poniedziałek.

Zapisz się już teraz >>

 

 

 

 

 

Opatentowana technologia heterozłączy oraz SmartWire

  • Ogniwa heterozłączowe firmy Meyer Burger mają znacznie większą zdolność absorbcji energii słonecznej niż ogniwa konwencjonalne
  • Dodatkowy wzrost wydajności zapewnia łączenie ogniw z zastosowaniem opatentowanej przez Meyer Burgera technologii SmartWire (SWCT®)
  • Do 20% większy uzysk energetyczny – nawet przy słabym oświetleniu rano, wieczorem lub podczas zachmurzenia
  • Zastosowanie aluminiowej folii tylnej w module to cecha, która z pewnością wyróżnia moduły Meyer Burger – zapraszamy do wpisu ba blogu

Gwarancja stabilnych uzysków

Moduły Meyer Burger objęte są 25-letnią (szkło-folia) lub 30-letnią (szkło-szkło) gwarancją produktową. Producent gwaranctuje, że po upływie 25 użytkowania wydajność wszystkich modułów nadal wynosić będzie 92%. W przypadku modułów szkło-szkło gwarancja ta wynosi nawet 93% po 30 latach.

Moduły fotowoltaiczne przyjazne środowisku

Produkcja modułów Meyer Burger odbywa się bez wykorzystania ołowiu, który jest trującym metalem ciężkim. Zakłady produkcyjne zasilane są energią odnawialną, a same modułypo okresie eksploatacji poddawane są maksymalnemu recyklingowi.

 

sklep.baywa-re.pl

 

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, platformę zakupową 24/7, konkurencyjne ceny i możliwość odbioru osobistego.

Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata PV?

Subskrybuj nasz newsletter. Zapisz się >>

 

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.
Krakowska 390
32-080 Zabierzów
Polska

Kontakt:
Tel. +48 888 332 750
E-mail: biuro.solarsystemspl@baywa-re.com
sklep: sklep.baywa-re.pl