Moduły słoneczne do domowych instalacji fotowoltaicznych

25 kwietnia 2019
Moduły słoneczne do domowych instalacji fotowoltaicznych

Firma Soltec wprowadziła do swojej oferty moduły słoneczne firmy SunPower®. Są to wysokiej jakości produkty zaprojektowane w USA. Zastosowane ogniwa zostały wyprodukowane na Filipinach, a same moduły zmontowane w Meksyku. Oferowane moduły są przeznaczone do małych, domowych instalacji fotowoltaicznych.

MAXEON 3® – 400 W

Moduły SunPower® Maxeon łączą wysoką efektywność z największą wytrzymałością obecnie dostępną na rynku, dzięki czemu użytkownik otrzymuje więcej energii i większe oszczędności przez dłuższy czas.

Maksymalna moc. Minimalistyczny design

Wysoka efektywność oznacza więcej mocy i oszczędności w przeliczeniu na dostępną przestrzeń i to przy mniejszej liczbie wymaganych paneli – mniej naprawdę znaczy więcej.

Więcej energii i oszczędności

Zapewniają 60% więcej energii z tej samej powierzchni w ciągu 25 lat w warunkach rzeczywistych z uwzględnieniem zacienień i wysokich temperatur.

Większa niezawodność, lepsza gwarancja

Ponad 25 mln zainstalowanych paneli na świecie potwierdza trwałość technologii SunPower. Producent daje 25-letnią gwarancję na produkt i moc.

Zastosowane ogniwa SunPower Maxeon umożliwiają produkcję modułów fotowoltaicznych o najwyższej sprawności. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze moduły oznaczone srebrnym certyfikatem CradleTM5 przynależą do większej liczby kategorii LEED niż standardowe moduły słoneczne.