Roadshow Kehua w Europie rozpoczyna się w Polsce

18 października 2023
Roadshow Kehua w Europie rozpoczyna się w Polsce

Dnia 12 października br. w Warszawie Kehua zorganizowała inauguracyjny przystanek RenewaRide Rodshow Europe 2023. Firma Kehua jako ekspert w dziedzinie fotowoltaiki i magazynowania energii z 35-letnim doświadczeniem i technologią do konwersji energii prezentowała swoje rozwiązania dla sektora C&I. Szkolenie i kameralne rozmowy odbywały się w języku polskim, a licznie zgromadzeni dystrybutorzy i instalatorzy mogli zapoznać się z całą gamą rozwiązań energetycznych Kehua. Polska część RenewaRide objęła 5 miast: Warszawę, Lublin, Kraków, Poznań i Gdańsk.

–  RenewaRide ma na celu przybliżenie produktów PV i systemów magazynowania energii (ESS) naszym kluczowym partnerom i klientom. Chcemy zaoferować pozytywne doświadczenia z naszymi produktami i rozwiązaniami podczas trasy – powiedział Jon Zhang, dyrektor marketingu Kehua.

Kluczowe punkty inauguracji Kehua RenewaRide:

  • Prezentacja jakie są najnowocześniejsze rozwiązania fotowoltaiczne i do magazynowania energii, dostosowane do zastosowań mieszkaniowych, C&I i wielkoskalowych: Kehua przedstawiła swoje najnowsze systemy do magazynowania energii „S³- EStore” i „S³- EStation„, które zostały zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności i efektywności w firmach C&I i wielkoskalowych inwestycjach w ESS.
  • Przybliżenie produktów dla użytkowników domowych Kehua oferuje serię iStoragE, która zdobyła nagrody IDEA i iF Design Awards za doskonały wygląd. Podczas Roadshow instalatorzy uczestniczyli w instalacji iStoragE na miejscu i byli zaskoczeni jego niewielką wagą.
  • Pokazanie jak integrując PCS, BMS i EMS, S³-EStore zwiększa wskaźniki autogeneracji i autokonsumpcji PV, zmniejsza rachunki za energię elektryczną i zwiększa przychody poprzez wykorzystanie cen szczytowo-dołowych. Dzięki temu jest kluczowym narzędziem do zarządzania zużyciem energii i zmniejszania zależności od sieci, przyczyniając się do większej niezależności energetycznej, oszczędności kosztów i zrównoważonego rozwoju.
  • Przedstawienie stringowych falowników fotowoltaicznych serii SPI: Znanych ze swojej niezawodności i wydajności, inwertery te odgrywają kluczową rolę w efektywnym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii zarówno na farmach fotowoltaicznych, jak i w instalacjach komercyjnych i przemysłowych (C&I).

Pokaz produktów Kehua

Oprócz flagowych rozwiązań, takich jak system magazynowania energii dla domu i firmy iStoragE all-in-one, RenewaRide ma na celu zaprezentowanie wszystkim uczestnikom odświeżonej wersji inwerterów PV SPI X2 series dla domu i firmy. Uczestnicy będą również mogli zapoznać się z systemem magazynowania energii C&I S³-EStore, który został zaprezentowany w tym roku, a także z systemem magazynowania energii z chłodzeniem cieczowym S³-EStation, zaprojektowanym specjalnie dla inwestycji na dużą skalę.

Solfinity, oficjalny dystrybutor firmy Kehua w Polsce, był aktywnym partnerem wydarzeń Kehua RenewaRide w Polsce. Firma zapewniła uczestnikom profesjonalne szkolenia i warsztaty praktyczne, a także współorganizowała 4 przystanki. Praktyczne prezentacje rozwiązań Kehua przez Solfinity są wyrazem ścisłej współpracy obu firm.

Po zakończeniu trasy po Polsce Kehua RenewaRide odwiedzi inne kraje i miasta w całej Europie.

Śledź Kehua na LinkedIn @KehuaDigitalEnergy, aby otrzymywać aktualności z Roadshow Kehua!

Europejskie aspiracje Kehua

RenwaRide to kolejny krok w kierunku mocnego zaznaczenia obecności Kehua na rynku polskim i europejskim. Roadshow zainicjuje serię wydarzeń Kehua, pokazujących zaangażowanie firmy w budowę lokalnych struktur i wspieranie europejskiej transformacji energetycznej. Firma wierzy, że bliskość i relacje z partnerami oraz klientami są kluczowe dla rozwoju biznesu, dlatego można spodziewać się dalszych lokalnych wydarzeń i szkoleń organizowanych przez Kehua. 

O Kehua

Kehua, posiadająca 35-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii konwersji energii i jest jednym ze globalnych liderów w zakresie rozwiązań PV i ESS. Firma oferuje zróżnicowane rozwiązania i bogate doświadczenie projektowe w zakresie fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci, energii wiatrowej, zintegrowanych usług energetycznych itp. Jej produkty i rozwiązania są wykorzystywane w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Obecnie Kehua jest 4. największym dostawcą falowników do magazynowania energii na świecie pod względem dostaw (S&P Global, formerly IHS Markit 2022) i jedną z 10 najlepszych marek falowników słonecznych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytami terminowymi (BloombergNEF 2022). Dzięki swojej sile w zakresie badań i rozwoju Kehua będzie kontynuować tworzenie czystej energii i dążyć do tego, aby każdy na świecie mógł bezpiecznie cieszyć się życiem bez emisji dwutlenku węgla.

artykuł sponsorowany