700 UPS-ów Kehua wsparło zawody Światowych Igrzysk Uniwersyteckich FISU

18 sierpnia 2023
700 UPS-ów Kehua wsparło zawody Światowych Igrzysk Uniwersyteckich FISU

Zgodnie z oczekiwaniami, 31. Światowe Letnie Igrzyska Uniwersyteckie FISU (Uniwersjada) z sukcesem odbyły się w Chengdu, Syczuanie, rodzinnym mieście chińskiej pandy. Nie mogło tam zabraknąć również produktów i rozwiązań energetycznych Kehua.

Uniwersjada, na której wszystkimi sportami obowiązkowymi są sporty olimpijskie, ustępuje pod względem rozmiarów tylko Igrzyskom Olimpijskim i nazywana jest Małą Olimpiadą. W tegorocznej Uniwersjadzie wzięło udział 113 sportowców z różnych krajów i regionów.

Kehua dostarczyła na potrzeby igrzysk ponad 700 sztuk UPS-ów z serii MR i KR, które zostały wykorzystane w miejscu ceremonii otwarcia, ceremonii zamknięcia, centrach medialnych, najważniejszych hotelach i innych miejscach zmagań, aby zapewnić nieprzerwane zasilanie podczas zawodów.

Już w ubiegłym roku, gdy sprzęt dotarł do Chengdu, Yang Chao, inżynier z Kehua, uczestniczył w oddaniu urządzeń do użytku. Gdy zbliżały się zawody, Kehua ponownie skontrolowała prace i ich montaż na miejscu. – Napotkaliśmy pewne trudności podczas instalacji w obiektach, takie jak ograniczenie przestrzeni, duża ilość instalacji i napięty harmonogram, ale Kehua poradziła sobie ze wszystkimi wyzwaniami – wyjaśnia Yang. Ostatecznie UPS Kehua wykazał się wysoką stabilnością podczas turnieju! Urządzenia z powodzeniem poradziły sobie z ciągłymi wahaniami i obciążeniami wszystkich urządzeń w całym kompleksie sportowym!

Dlaczego organizatorzy Uniwersjady wybrali właśnie Kehua?

  • Kehua ma bogate doświadczenie w zasilaniu imprez, takich jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie i Igrzyska Azjatyckie w Hangzhou.
  • Sprawny łańcuch dostaw i potencjał produkcyjny Kehua zapewniły szybką dostawę i niezawodną obsługę techniczną podczas Uniwersjady.
  • Niewielkie rozmiary i wysoka wydajność UPS-ów i baterii Kehua pozwalają sprostać wysokim wymaganiom instalacyjnym w każdym miejscu.

Ekspert zasilania: seria MR33 Modular UPS – AI

Modułowy UPS serii MR33, wyposażony w zaawansowaną technologię trójpoziomową, zapewnia wysoką niezawodność i pełną redundancję, od jednego modułu po kompletne rozwiązanie. Oferuje przy tym wysoką gęstość mocy, łatwość rozbudowy i niewielkie rozmiary. Zastosowanie technologii AI⁺ to: oszczędność energii, przewidywanie, żywotność i sprawny O&M. To wszystko sprawia, że modułowy system UPS jest: ekologiczny, niskoemisyjny, bezpieczny, niezawodny, inteligentny, prosty i elastyczny.

Zielone i niskoemisyjne zawody to cel, który stopniowo staje się trendem w organizacji światowych imprez. Uniwersjada w Chengdu oparta była na niskoemisyjnej energii w obiektach, transporcie, obsłudze, zapewnieniu uczestnictwa itp. Dzięki temu udało się wzmocnić wizerunek niskoemisyjnej tzw. Zielonej Uniwersjady.

Dzięki harmonicznej prądu wejściowego na poziomie zaledwie 1,5%, sprawności 97% w trybie podwójnej konwersji, innowacyjnemu systemowi W-ECO, inteligentnej hibernacji i niewielkim rozmiarom, modułowy UPS Kehua serii MR33 pomógł zrealizować Zieloną Uniwersjadę.

O firmie Kehua

Założona w 1988 roku firma Kehua Tech jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie inteligentnego zarządzania energią, z zaangażowaniem dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zasilania krytycznego. Opierając się na 35-letnim doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji energoelektroniki, Kehua Tech zajęła 4. miejsce pod względem udziału w globalnym rynku modułowych UPS w 2021 r. (Omdia) i otrzymała nagrodę 2021 Global UPS Competitive Strategy Innovation and Leadership Award (Frost & Sullivan). Firma Kehua będzie nadal dokładać wszelkich starań, aby zapewnić światu bardziej niezawodne i zrównoważone zasilanie.

artykuł sponsorowany