10 lat gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii

14 czerwca 2023
10 lat gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii

GoodWe Technologies Co., Ltd. („GoodWe”), światowy lider w produkcji inwerterów fotowoltaicznych i rozwiązań do magazynowania energii, ogłasza nową, atrakcyjną promocję, która oferuje bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii zainstalowanych na terenie UE.

Promocja obejmuje falowniki hybrydowe i magazyny energii GoodWe do zastosowań domowych o mocy do 10kW, uruchomione w okresie od 15 maja do 14 listopada 2023 roku. Dzięki 10-letniej gwarancji oferowanej w ramach kampanii, GoodWe nie tylko potwierdza swoje zaangażowanie w skupianie się na potrzebach klientów, ale również umacnia swoją pozycję jako wiodący dostawca na rynku domowych rozwiązań do magazynowania energii.
„GoodWe nieustannie dąży do dostarczania produktów i rozwiązań, które generują trwałą wartość” – mówi Ali Bouattour, Dyrektor Techniczny w GoodWe Europe GmbH. „Ta inicjatywa stanowi wyraz naszego silnego zobowiązania do jakości, niezawodności i długoterminowego wsparcia naszych klientów.”
Podczas gdy magazyny energii GoodWe serii Lynx F i Lynx F PLUS+ już posiadają 10-letnią gwarancję na produkt i wydajność, hybrydowe inwertery GoodWe objęte są 5-letnią gwarancją. Jednak, spełniając określone warunki opisane w promocji, klienci automatycznie otrzymują darmowe wydłużenie gwarancji do okresu 10 lat. GoodWe niezwykle ceni zaangażowanie instalatorów, którzy przyjmują i wspierają innowacyjne rozwiązania firmy. Jako wyraz wdzięczności, promocja dotycząca 10-letniej gwarancji jest ekskluzywnie oferowana członkom atrakcyjnego programu lojalnościowego dla instalatorów, GoodWe PLUS+.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej promocji oraz programu lojalnościowego dla instalatorów GoodWe, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej pl.goodwe.com. Dodatkowe szczegóły dotyczące przedłużenia gwarancji można znaleźć tutaj: https://10year- warranty.semsportal.com/#

 

        

Kontakt w Polsce:

marketing.emea@goodwe.de

artykuł sponsorowany