iStoragE3 odpowiedzią na nową edycję programu Mój Prąd 5.0

21 kwietnia 2023
iStoragE3 odpowiedzią na nową edycję programu Mój Prąd 5.0

Już 22 kwietnia br. rusza kolejna edycja programu Mój Prąd 5.0, mającego na celu dofinansowanie OZE i zwiększenie efektywności energetycznej w domach, firmach i biurach. Data rozpoczęcia naboru wniosków jest nieprzypadkowa, gdyż wypada w „Dniu Ziemi”.

Mając na uwadze poprzednie i nowe warunki finansowania, w piątej edycji Mojego Prądu Kehua występuje ze swoim flagowym rozwiązaniem iStoragE3, idealnie spełniającym wszystkie kryteria nowego dofinansowania.

Kehua iStoragE3 spełnia kryteria dofinansowania fotowoltaiki i magazynu energii! 

Bazując na założeniach Mojego Prądu 5.0, iStoragE3 od Kehua może przynieść maksymalne dofinansowanie w wysokości 26 000 zł. iStoragE3 w zakresie mikroinstalacji PV 2–10 kW pozwala na uzyskanie maksymalnej przewidywanej kwoty do 7 000 zł. Dodatkowo dzięki modułowemu systemowi bateryjnemu, który jest zintegrowany z falownikiem fotowoltaicznym w jednym urządzeniu all-in-one, beneficjent programu Mój Prąd 5.0, zyskuje również do 16 000 zł  przewidzianych na magazyn energii elektrycznej.
Co więcej, iStoragE3 to również ESS, czyli kompleksowy zintegrowany w jednym urządzeniu system zarządzania energią, więc może spełniać również kryteria dofinansowania na system zarządzania produkowaną i magazynowaną energię w wysokości 3 000 zł.

Najlepszy wybór systemu magazynowania energii w programie Mój Prąd 5.0

Podsumowując, system iStoragE3 od Kehua to optymalny wybór, uwzględnia bowiem przewidywane warunki finansowania nowego rozdania w nowej edycji programu Mój Prąd 5.0. Jedno urządzenie do produkcji, magazynowania i zarządzania energią w postaci ESS iStoragE3 gwarantuje maksymalne dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

O Kehua

Dzięki 34-letniemu doświadczeniu w technologii elektroenergetycznej Kehua ugruntowała swoją wiodącą pozycję na całym świecie. Obecnie Kehua zajmuje piąte miejsce wśród globalnych dostawców falowników hybrydowych według S&P (dawniej IHS Markit) oraz TOP 10 marek falowników solarnych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym według Bloomberga. Kehua będzie nadal tworzyć nowoczesne rozwiązania energetyczne, aby świat mógł cieszyć się bezpiecznym życiem bez węgla.

artykuł sponsorowany