BayWa r.e. Solar Systems rozpoczęła współpracę z Enphase Energy

14 lipca 2023
BayWa r.e. Solar Systems rozpoczęła współpracę z Enphase Energy

Amerykański producent mikroinwerterów dołączył do grona dostawców w BayWa r.e. Solar Systems. Współpraca ta pozwoli na efektywne dostosowanie usług firmy Enphase do potrzeb polskiego rynku fotowoltaicznego. 

Rewolucyjna technologia Enphase

Firma Enphase powstała w 2006 roku w Kalifornii i niemal od razu zrewolucjonizowała rynek fotowoltaiki. Technika mikroinwerterowa tej marki w połączeniu z akumulatorową to jeden z najlepszych systemów PV na świecie. Sukces Enphase potwierdzają liczby:

  • 63 miliony zainstalowanych mikroinwerterów,
  • ponad 300 patentów,
  • mikroinwertery Enphase są zamontowane w 3 milionach domostw w ponad 145 krajach

Marka kojarzy się przede wszystkim z innowacyjnością, rozwojem oraz szeroko prowadzonymi badaniami naukowymi związanymi z fotowoltaiką. Urządzenia Enphase to pionierskość i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Potwierdzeniem nieustającego rozwoju firmy jest fakt, że dziś korzysta już z 8. generacji flagowych mikroinwerterów.

Enphase w sklepie BayWa r.e. Solar Systems

Już od czerwca w ofercie jednego z największych dystrybutorów sprzętu fotowoltaicznego w Polsce możemy znaleźć mikroinwertery Enphase. BayWa r.e. rozpoczęła hucznie współpracę z producentem. Blisko 100 gości zjawiło się na specjalnym spotkaniu z przedstawicielami producenta oraz ich certyfikowanym instalatorem w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

BayWa r.e. jako profesjonalny i zaufany dystrybutor daje możliwość swoim klientom poszerzenia wiedzy na temat oferowanych produktów. 

Szkolenie techniczne dla instalatorów – już 18 lipca!

Już 18 lipca odbędzie się bezpłatne szkolenie techniczne w siedzibie firmy BayWa r.e w Zabierzowie (k. Krakowa) prowadzone przez przedstawiciela Enphase. Aby uczestniczyć w spotkaniu, należy się wcześniej zarejestrować.

BayWa r.e. – światowy dystrybutor fotowoltaiki

W ofercie BayWa r.e. Solar Systems znajdują się tylko wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych (bezpośrednio od producentów), a także:

  • platforma zakupowa,
  • szkolenia dla instalatorów,
  • doradztwo techniczne,
  • magazyny o łącznej powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych,
  • własny system montażowy – novotegra i oparte na nim bezpłatne narzędzie do projektowania instalacji fotowoltaicznych – Solar-Planit.

Firma buduje swoją reputację, opierając się na wyselekcjonowanym asortymencie wysokiej klasy.

W kontekście globalnym BayWa r.e. to niemiecka spółka powstała z połączenia doświadczonych firm należących do grupy BayWa. Marka ta to nie tylko fotowoltaika, ale także energia wiatrowa czy biomasa. To również usługi serwisowe i sprzedaż energii.

W 2023 r. Grupa BayWa obchodzi 100 rocznicę swojej działalności.

 

artykuł sponsorowany