Jutro rusza Intersolar Europe 2021

5 października 2021
Jutro rusza Intersolar Europe 2021

Intersolar Europe to wiodąca na świecie wystawa dla przemysłu solarnego, która odbywa się corocznie w centrum wystawienniczym Messe München w Monachium w Niemczech. Od momentu powstania ponad 30 lat temu, Intersolar stał się najważniejszą platformą branżową dla producentów, dostawców, dystrybutorów, usługodawców i partnerów branży fotowoltaicznej.

Smarter E Europe Restart 2021 i cztery równoległe targi energetyczne Intersolar Europe, ees Europe, Power2Drive Europe i EM-Power Europe odbędą się w Messe München w dniach 6-8 października. Na targach, o łącznej powierzchni wystawienniczej wynoszącej 55 000 m2  zaprezentuje się 2021 wystawców w następujących segmentach wystawowych:

  • Fotowoltaika
  • Solar thermal
  • Solar plants
  • Inne

Główne tematy i obszary specjalne 2021

Trendy rynkowe i innowacje zawsze były w centrum Intersolar Europe. W 2021 r. w centrum uwagi znajdują się następujące tematy:

  • Technologie produkcji PV
  • Start-upy – The smarter E Europe

Jako najważniejsze centrum innowacji dla nowych rozwiązań energetycznych, The smarter E Europe oferuje wszystkim międzynarodowym graczom doskonałą okazję do wykorzystania międzysektorowego potencjału i modeli biznesowych nowego przemysłu energetycznego.

W ramach The smarter E Europe, Intersolar Europe przez wiele lat ugruntował swoją pozycję jako wiodąca na świecie wystawa dla przemysłu solarnego. W 2021 roku w hali A5 po raz kolejny pojawi się specjalna przestrzeń wystawiennicza dla technologii produkcji fotowoltaicznej.

Równoległe wydarzenia programu The smarter E Europe

Inteligentniejsza E Europe obejmuje wystawy, konferencje, fora, warsztaty i inne wydarzenia oferujące wystawcom, odwiedzającym i partnerom możliwość omówienia wizji i pionierskich koncepcji związanych z nowoczesną energetyką.

Platforma wyznacza punkty odniesienia i trendy, przyspiesza rozwój i promuje wymianę pomysłów między branżami.

Fot: ©Solar Promotion GmbH

Źródło: https://www.intersolar.de/