Kehua kontynuuje ekspansję na polskim rynku

27 listopada 2023
Kehua kontynuuje ekspansję na polskim rynku

Kehua RenewaRide Roadshow 2023 to kolejne przełomowe wydarzenie dla Kehua, mające na celu rozwój marki w Polsce i Europie. Polska odegrała szczególną rolę na trasie technicznego busa Kehua. Pięć przystanków i wydarzenie inauguracyjne to największa aktywność Kehua podczas całego RenewaRide. Kehua wraz z partnerem Solfinity zaprezentowała na polskim rynku niezawodne i zaawansowane technologicznie rozwiązania produktowe.

Roadshow w Polsce to także wydarzenie promujące polski zespół Kehua. Podczas Roadshow polskojęzyczny zespół Kehua pod kierownictwem Angel Lee podzielił się z uczestnikami doskonałymi rozwiązaniami w zakresie energii fotowoltaicznej i magazynowania energii. Polski zespół Kehua składa się z miejscowego teamu (menadżer ds. sprzedaży Adam Prokopowicz, inżynier ds. wsparcia technicznegoKamil Leszczewski, menadżer ds. marketingu Jacek Serwin) oraz wielu ekspertów z Chin. Polski oddział składający się z doświadczonych specjalistów wkrótce otrzyma również nową siedzibę w centrum Warszawy.

Wszystkie powyższe kroki prowadzą do wzmocnienia obecności Kehua w Polsce i pokazują, jak strategiczną rolę odgrywa nasz kraj w planach firmy.

Kehua globalnym ekspertem energetycznym

Kehua jest jedną z niewielu firm na świecie z pełnym zakresem rozwiązań dla fotowoltaiki i magazynowania energii. Na polski rynek wprowadzamy produkty wysokiej jakości, aby pomóc w procesie transformacji i rozwoju energii odnawialnej, umożliwiając wszystkim korzystanie z bardziej ekologicznego życia – mówi Angel Lee, CEO Kehua.

Dla sektora C&I, oprócz falowników SPI 100-125K-B serii X2, Kehua przygotowała nową wersję systemu magazynowania energii S³-EStore. Podobnie jak iStoragE, ESS S³-EStore został zaprojektowany zgodnie z filozofią „wszystko w jednym”, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo, łatwość instalacji i uprościć obsługę na miejscu. Jest to odzwierciedlenie odpowiedzi Kehua na trendy rozwoju branży poprzez naszą wiodącą technologię i ogromne doświadczenie – dodaje Adam Prokopowicz, menadżer ds. sprzedaży w polskim zespole.

W przypadku projektów wielkoskalowych, takich jak farmy fotowoltaiczne i kontenerowe magazyny energii, Kehua posiada duże doświadczenie i wiedzę techniczną, którego wyrazem są kompleksowe rozwiązania produktowe. Jedną z nowości w tym zakresie jest  ESS S³-EStation innowacyjny system magazynowania energii chłodzony cieczą o pojemności 3,44 MWh. Nie mniej ważna w dużych inwestycja jest szeroka gama konwerterów PCS oraz inwerterów stringowych: 125 KW, 250 KW, 350 KW, która uzupełnia portfolio rozwiązań dla farm fotowoltaicznych.

Zróżnicowane i kompleksowe rozwiązania produktowe obejmujące projekty mieszkaniowe, przemysłowe oraz wielkoskalowe, bogate doświadczenie wdrożeniowe i wiodąca technologia, a także profesjonalny polski zespół, są gwarancją ciągłego rozwoju Kehua w Polsce, aby zapewnić klientom najlepsze produkty i usługi.

O firmie Kehua

Kehua, z 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie technologii konwersji energii, jest jednym z globalnych liderów rozwiązań PV i ESS. Firma oferuje zróżnicowane rozwiązania i bogate doświadczenie projektowe w zakresie fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci, energii wiatrowej, zintegrowanych usług energetycznych itp. Jej produkty i rozwiązania są wykorzystywane w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Obecnie Kehua jest 4. największym dostawcą

artykuł sponsorowany