Nowości Goodwe na targach ENEX 2024

31 stycznia 2024
Nowości Goodwe na targach ENEX 2024

GoodWe zaprasza na XXVI Targi OZE ENEX, które odbędą się w dniach 7-8 lutego 2024 roku w Kielcach. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami producenta.

Stoisko nr 46 w głównej Hali E będzie areną prezentacji najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych GoodWe. Oferta producenta obejmuje elastyczne rozwiązania o mocy od 0,7 do 350 kW, dostosowane zarówno do instalacji domowych, jak i dużych przedsiębiorstw.

W tym roku GoodWe prezentuje kompleksowe rozwiązania do magazynowania energii pod hasłem EcoSmart Home dla domów oraz EcoSmart Commercial dla firm. 

EcoSmart Home – kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i magazynowania energii w domu. W skład systemu wchodzi pięć kluczowych elementów: falownik hybrydowy, licznik energii, magazyn energii, ładowarka do samochodów elektrycznych oraz aplikacja umożliwiająca monitorowanie i zarządzanie – wszystko od jednego producenta.

EcoSmart Commercial – falowniki hybrydowe ETC oraz akumulatorowe BTC o mocy 50/100 kW stanowią serce systemu, zapewniając inteligentne sterowanie i optymalizację energii dla dużych instalacji. Te zaawansowane technologicznie urządzenia są kluczowym elementem w efektywnym zarządzaniu zasobami energetycznymi. W połączeniu z magazynem energii Lynx C (o pojemności od 101 kWh do 156 kWh) gwarantują niezawodne zasilanie awaryjne z praktycznie natychmiastowym przełączaniem w trybie UPS <10 ms. To istotne rozwiązanie dla firm, które wymagają ciągłego dostępu do energii nawet w przypadku awarii zasilania zewnętrznego. 

Seria ET 15-30 – 3-fazowy falownik hybrydowy o mocy 15-30k W, który jest rozwiązaniem dla większych instalacji domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Aby zdobyć więcej wiedzy na temat zalet kompleksowych hybrydowych systemów magazynowania energii dla biznesu, producent zaprasza również na codzienne 20-minutowe prezentacje o godz. 15:00 na stoisku GoodWe (Główna Hala E, E-46). Po prezentacji odbędzie się otwarta dyskusja z ekspertami producenta oraz sesja Q&A. Przewidziano również poczęstunek i wiele innych atrakcji.

Źródło: Goodwe