Solplanet wysoko w badaniu zadowolenia klientów

31 marca 2023
Solplanet wysoko w badaniu zadowolenia klientów

Koncentracja na doskonaleniu produktów i procesów związanych z obsługą klientów oraz stałe podnoszenie poziomu satysfakcji pracowników, dystrybutorów, instalatorów i użytkowników produktów Solplanet. To główne aspekty, które zaowocowały przyznaniem firmie prestiżowej nagrody – odznaczenie Excellent w badaniu poziomu zadowolenia klientów realizowanego przez EUPD Research za 2022 rok.

Solplanet to marka firmy AISWEI, która od 15 lat specjalizuje się w produkcji falowników, które łączą w sobie precyzję niemieckiej inżynierii i chińskiej efektywności produkcji. Dzięki temu spełniają one najwyższe międzynarodowe standardy jakości i zadowolenia klienta. Te ostatnie, zostały ostatnio szczegółowo zbadane i sprawdzone przez renomowaną, międzynarodową i działającą w branży fotowoltaicznej instytucję EUPD Research. Przyznała ona Solplanet certyfikaty w czterech różnych krajach – Chinach, Niemczech, Turcji i Polsce.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wyników analizy przeprowadzonej przez EUPD Research. Ta organizacja cieszy się świetną reputacją w międzynarodowym przemyśle fotowoltaicznym. Badania prowadzone przez EUPD Research są bardzo precyzyjne i skupiają się na kluczowych aspektach, które są ważne dla użytkowników produktów fotowoltaicznych, takich jak inwertery. Co ważne, instytucja ta gwarantuje przejrzystość i rzetelność wynikówJ – mówi Sylwia Koza, Regional Marketing Director w Solplanet.

Firma Solplanet na co dzień mocno angażuje się we współpracę z globalnymi partnerami w celu promowania rozwoju przemysłu zeroemisyjnego i budowie odpowiedzialnego za środowisko społeczeństwa. W tym celu, wciąż pracuje i udoskonala swoje produkty i systemy, m.in., rozwija innowacyjny projekt magazynowania energii oraz inteligentną platformę operacyjną, która daje możliwość łatwego i optymalnego zarządzania fotowoltaiką zarówno w domu, jak i w firmie.

Naszym oczkiem w głowie jest perfekcyjna obsługa i stałe podnoszenie poziomu satysfakcji zarówno osób pracujących w branży fotowoltaicznej, dystrybutorów, instalatorów, jak  i użytkowników produktów Solplanet – dodaje Sylwia Koza. – Certyfikat z oznaczeniem Excellence, który otrzymaliśmy od EUPD Research w Polsce to dowód i uznanie od prawdziwych ludzi, potwierdzający że robimy to naprawdę dobrze. To właśnie daje nam największą satysfakcję i motywację do dalszej pracy.

AISWEI posiada blisko 30 punktów serwisowych i magazynów części zamiennych na całym świecie. Wkrótce planuje budowę kolejnych.

Wysoki poziom zaufania klientów w tych czterech krajach sprawia, że mamy nie tylko większą motywację, ale też realne plany rozwoju na światowym rynku – powiedział Rico Guo, wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej i operacji w AISWEI. – Nadal będziemy priorytetowo traktować naszych klientów i dostarczać im nie tylko doskonałą obsługę, ale również coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie wydajności systemów PV i jeszcze lepsze wykorzystanie czystej, zrównoważonej energii.

W ofercie Solplanet znajdują się falowniki jednofazowe, trójfazowe, hybrydowe, stacje ładowania EV oraz pompy ciepła wraz z magazynami energii. Produkty Solplanet cechuje łatwość montażu, niezawodność, komfort oraz doskonały design. W 2021 roku inwerter hybrydowy otrzymał również prestiżową Red Dot Award przyznawaną produktom o najlepszym wzornictwie.

Źródło: Solplanet

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika