Urządzenia Fronius z 10-letnią gwarancją w standardzie

9 grudnia 2021
Urządzenia Fronius z 10-letnią gwarancją w standardzie

Od 1 stycznia 2022 r., dla zainstalowanego i zarejestrowanego w tym okresie falownika Fronius o mocy od 3 do 10kW (włącznie), Fronius oferuje 10 lat gwarancji w cenie. Oznacza to, że urządzenia będą standardowo objęte 10-letnią gwarancją.

Aby otrzymać 5 lat gwarancji Fronius Plus oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius całkowicie bezpłatnie wystarczy zarejestrować falownik na platformie Solar.web. Dzięki temu klienci firmy Fronius będą zabezpieczeni przez długi czas i w szerokim zakresie.

Zasady oferty 10 lat gwarancji

/ Oferta ważna dla falowników Fronius o mocy od 3 do 10kW (włącznie), zainstalowanych i zarejestrowanych w okresie od 01.01.2022
/ Oferta obejmuje standardowe 2 lata gwarancji Fronius Plus, dodatkowe 3 lata gwarancji Fronius Plus (po rejestracji produktów na platformie Solar.web i wyborze tego modelu ochrony) oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius[1]. Klient otrzymuje ostatecznie 10 lat gwarancji w standardzie.
/ W ramach gwarancji Fronius Plus koszty wysyłki (na terenie Polski), materiałów i obsługi serwisowej pokrywa firma Fronius.
/ W ramach gwarancji Fronius koszty materiałów do naprawy falownika zostaną pokryte przez firmę Fronius[2].
/ Aby skorzystać z oferty 10 lat, falowniki muszą być zarejestrowane przez klienta na stronie www.solarweb.com od 1 stycznia 2022 r.
/ Warunki gwarancji można odnaleźć na stronie: www.fronius.pl/solar/gwarancja.
/ Oferta obowiązuje w Polsce.

[1] Ze względów technicznych na stronie Solar.web gwarancja promocyjna może być prezentowana jako „+8lat”. 

[2] Koszty wysyłki i wymiany nie są objęte gwarancją Fronius